Zpět na » Ostatní » Osud Tehelných polí je zpečetěn

Osud Tehelných polí je zpečetěn

0

Líbilo se

20.09. - Nedávný kvalifikační zápas s Irskem, který skončil 2:2, byl pro slovenskou reprezentaci definitivně posledním na bratislavském Tehelném poli. Na čtvrteční tiskové konferenci to po zasedání výkonného výboru Slovenského fotbalového svazu potvrdil prezident SFZ František Laurinec.

"Už jsme dohodnutí na tom, že jediný zbývající domácí duel v této kvalifikaci na EURO 2008 v říjnu proti San Marinu odehrajeme v Dunici nad Váhem. Střetnutí budoucí kvalifikace bychom chtěli hrávat v Trnavě nebo Žilině, vše musíme vyřešit do ledna budoucího roku. Ve výkonném výboru jsou zástupci těchto obou měst a týmů, Ladislav Kuna za Trnav u a Karol Belaník za Žilinu, se kterými chceme o této možnosti v budoucnosti mluvit. Rozhovory budeme samozřejmě vést i se zástupci obou měst či nafkluby" prozradil Laurinec.

"Pátého října se uskuteční zasedání městského zastupitelstva, na kterém by za příznivých okolností mělo dojít k podpisu nájemní smlouvy mezi městem Bratislava a společností Národní fotbalový stadion, a.s. V tom případě by se už příští léto měl začít budovat nový stadion na místě současného Tehelného pole. SFZ investoval už pět milionů korun do různých studií, na které bychom teď chtěli navázat," prozradil Laurinec k plánované výstavbě slovenského Národního stadionu.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Nejnovější články