Zpět na » Ostatní » Preview 9.kola HNL

Preview 9.kola HNL

0

Líbilo se

21.09. - Fotbalportal Vám přináší preview 9. kola chorvatské ligy.

MEDIMURJE ČAKOVEC – CIBALIA VINKOVCI 1

Začátek v sobotu v 16 hodin.

Loňský vzájemný zápas skončil 3:0, Čakovčané musejí doma sbírat body.Venku slabá Cibalia bude snadným soustem, kurz 1,85 si rozhodně zahraji s důvěrou 7/10.

NK ZAGREB –INTER ZAPREĹ IČ 1

Začátek v sobotu v 16 hodin.

Domácí i po větším odprodeji mají rozhodně lepší kádr, Inter sice v minulém kole vyhrál doma, ale z venku body nepřiveze.Kurz 1,45 je rovněž hratelný s důvěrou 7/10.

NK OSIJEK – NK Ĺ IBENIK 0

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Loni vzájemně 1:1 a 2:2,já si myslím,že se remíza bude opět opakovat. V kurzu 3,3 si ji zahraji s důvěrou 5,5/10.

SLAVEN BELUPO – NK ZADAR 02

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Domácím po úspěšném začátku ligy dochází nějak dech, zato hosté na druhém místě jsou největším šokem.Jsou v herní pohodě a já si myslím, že si mohou minimálně bod odvézt.Rozhodně nebudu hrát jedničku v nesmyslném podkurzu 1,57,když neprohra hostů je vypsána za 2,06.

NK RIJEKA – HAJDUK SPLIT méně než 2,5 gólu

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Stadion Kantrid bude praskat ve švech, přijede nenáviděný soupeř. Loni zde Hajduk vyhrál 1:0, myslím, že o gólech to opět moc nebude, ale obě mužstva jsou na stejné úrovni, takže spíše čekám remízu.

VARTEKS VARAŽDIN – DINAMO ZAGREB 2

Začátek v neděli v 18 hodin.

Ani tentokrát nezíská Varteks své první letošní body, jejich hra se sice zlepšila, ale kvalita mužstva je na straně Dinamo. Otázkou však je, jestli na hráčích zanechal nějaké stopy zpackaný zápas poháru Uefa, kdy doma prohráli s Ajaxem.Já si raději zahraju sázku více než 2,5 gólu (kdyby to náhodou skončilo 2:2) v kurzu 1,36 je to stále více než čistá dvojka za 1,23.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články