Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Grendel podstoupí operaci

Ostatní - Grendel podstoupí operaci

0

Líbilo se

23.09. - Slovenský prvoligový klub ZTS Dubnica se bude muset obejít ve zbývající části podzimní fáze nejvyšší domácí soutěže Corgoň ligy bez služeb útočníka Erika Grendela.

Reprezentanta Slovenska do jednadvaceti let totiž už delší dobu trápí různá zranění, a proto se podle internetového portálu futbal.sk bude muset podrobit operačnímu zákroku.

Ještě stále jen osmnáctiletého odchovance Dubnice začala již na jaře trápit záda, přitom měl zároveň problémy s lýtkem a i se stehnem. Přidaly se k tomu ještě další komplikace, proto Grendel odehrál celou jarní prolínací soutěž o účast v Corgoň lize a úvodní zápasy nového ligového ročníku se sebezapřením.

"Mám posunutou ploténku a z toho vyplývaly i problémy s pravým lýtkem, které mi při zátěži trpí a omezují mě. Lékař reprezentace Vladimír Pener mi dával injekce do zad, které pomohly, ale o dva týdny později se bolesti vrátily. Ve čtvrtek jsem byl v Bratislavě u speciaity na záda pana MUDr. Reháka. S obouma lékaři jsme se dohodli, že podstoupím operaci, při které mi zpevní problémovou část zad tak, aby ploténka nevyskakovala. Zákrok by se měl uskutečnit koncem října v Bratislavě. Když všechno dopadne dobře, budu se zotavovat přibližně čtyři až pět měsíců," vysvětlil pro futbal.sk Erik Grendel, o kterého se v létě zakímala například Mladá Boleslav či italské druholigové Treviso.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články