Zpět na » Ostatní » Bulvárník: Tévez modelem

Bulvárník: Tévez modelem

Bulvárník: Tévez modelem © -

0

Líbilo se

12.08. - Tradiční úterní rubrika Bulvárník otvírá svou další kapitolu... Útočník Manchesteru United Carlos Tévez by se podle vlastních slov mohl bez problému uchytit v reklamě a modelingu - stačí jediné, přiblížit se svým vzhledem a vystupováním hvězdnému spoluhráči Ronaldovi a jemu podobným.

Argentinský pořízek nemá problémy se stříleném branek, přesto si uvědomuje, že k dosažení výraznějšího uznání potřebuje výrazně pozměnit svůj obrázek. Jedině tak bude považován za superstar světového fotbalu.

Bývalý kapitán reprezentace Albionu a v současnosti tahoun severoamerického celku Los Angeles Galaxy David Beckham nedávno pózoval ve slipech pro komereční účely za astronomických 5 milionů liber. A právě s jednou z těchto fotografií si pohráli šikovní recesisté - dosadili do ní Tévezovu tvář a následně publikovali. Tím pobavili nejen širokou veřejnost, ale i samotného hráče.

"Pracuji na sobě a měním se, avšak k docílení této podoby mi stále něco málo schází. Vím, nejsem marketingově zajímavý jako třeba krajan Messi," řekl.
"Veškerou pozornost však věnuji hlavně fotbalu - dávám mu všechno. Můj život směřuje výhradně od zápasu k zápasu."

Poté se 24letý rodák z Buenos Aires lehce ironicky rozhovořil o nepoměrech v doceňování fotbalistů: "Jsem přesvědčet, že k tomu, být považován za jednoho z nejlepších hráčů světa, nepotřebujete pouze skvěle hrát."
Na adresu nejzářivější tváře světové kopané následně dodal: "Cristiano moc dobře ví, jak vyjít s tiskem. Rozumím si s ním dobře, nicméně s jeho rolí ve společenských sloupcích novin a magazínů se rozhodně neztotožňuji."

Carlosi Tévezovi se britská nesportovní média téměř nevěnují, dosud je upoutal jen bouřlivým vztahem s modelkou Natalií Fassi.

Natalia Fassi
Bývalá Tévezova partnerka Natalia Fassi.

v l / FotbalPortal.cz

Nejnovější články