Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Preview 10. kola HNL

Ostatní - Preview 10. kola HNL

0

Líbilo se

27.09. - S předstihem Vám přinášíme preview víkendových zápasů 10. kola chorvatské fotbalové ligy. Vzhledem k tomu, co se děje v nejsledovanějších fanouškovských táborech, bude to kolo velmi zajímavé.

CIBALIA VINKOVCI – NK ZAGREB méně než 2,5 gólu

Začátek v sobotu v 16 hodin.

Loni vzájemně 0:1, letos věřím, že Cibalia neprohraje. Neprohra domácích ale kurzově není tak zajímavá,takže zkusím netradičně na chorvatskou ligu méně než 2,5 gólu v kurzu 1,85 s důvěrou 6/10.

NK Ĺ IBENIK – HAJDUK SPLIT 2

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Hajduk po vnitřním pohovoru s vedením bude hrát na vítězství,po výhře 9:1 v domácím poháru si věří a když nebude moci nastoupit v útoku potrestaný Kalinič, Rukavina ho proti svému bývalému klubu zastoupí. Ĺ ibenik rozhodně nemá kádr, který by soupeři mohl konkurovat, loni sice uhrál výsledky 2:2 a 1:2, ale ta remíza se určitě opakovat nebude. Kurz na dvojku je v tuto chvili 1,8 a já nabízím nezvykle vysokou důvěru 8/10.

NK ZADAR –VARTEKS VARAŽDIN více než 2,5 gólu

Začátek v sobotu v 16 hodin.

Výhra domácích nad Dinamem byla spíše z dílny sázkové kanceláře pana Mamiče, i když se Varaždinští hodně zlepšili. Zadar také v minulém kole prvně prohrál, ale zanechala hřišti v Koprivnici solidní dojem. Duo Župan – Terkeš si totiž na hřišti vzájemně fantasticky vyhovuje. Nejsem si úplně jist, zda domácí s naprostou jistotou vyhrají (kurz 1,6), takže raději doporučím více než 2,5 gólu ve stejném kurzu, což by mohla být jistota již do poločasu.

INTER ZAPREĹ IČ – SLAVEN BELUPO 2

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Hráči Interu jsou kádrem i výkonností úplně někde jinde, naopak soupeř je opravdu ve výborné formě a už zněj spadla i deka po vyřazení předkola poháru UEFA. Navíc při očekávané výhře Hajduku by se jim mohlo vzdálit čelo tabulky. Překvapivě vysoký kurz 2,2 hodnotím kladně nebudu se ho bát s důvěrou 6,5/10.

NK OSIJEK –MEDIMURJE ČAKOVEC 1

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Hosté jsou již po třetí výměně trenéra v letošní sezóně (odehráno bylo devět kol !!!), přestože poslední trenér Bedi měl mít původně čas na koncepční práci. Vedení klubu na to však neslyšelo,jen je škoda, že v Čakovci není podobná skupina jako BBB nebo Torcida.Nicméně v tuto chvíli ani není jasné, kdo povede mužstvo v sobotu. Osijek se pomalu dostává z krize a její syndrom kompletně přenese na Medimurje. Loňský výsledek 6:1 bych rozhodně úplně nevylučoval, jednička v kurzu 1,7 se mi zdá kurzově směšná (důvěra 8/10) a já budu hledat i handicap.


DINAMO ZAGREB – NK RIJEKA 02

Začátek v sobotu ve 20,05 hodin.

Tohle bude nejsledovanější zápas kola, navíc před tv kamerami.Nejenže půjde o souboj dvou prvních mužstev, ale celé Chorvatsko bude také koukat na odstřelení majitele Dinama Zdravko Mamiče. Postaví se hráči za město a fanoušky nebo budou následovat nenasytné bosse Mamiče a Barišiče? Loni spolu hráli 2x 1:0, nejsem si jist,zda tentokrát nepůjde spíše o gólovou přestřelku. Nicméně výhře Dinama v kurzu 1,45 dávám tak důvěru 4/10, já si naopak zahraji neprohru hostí v luxusním kurzu 2,55 s důvěrou 5,5/10 a někde do wildu i výhru hostí v kurzu 7,00. Parta kolem Anase Sharbiniho je totiž dokonalá a mohla by přinést domácím první prohru na Maksimiru po dlouhé době. Zkusil bych i přesný výsledek 0:1 v kurzu 16,00.


/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články