Zpět na » Ostatní » Galaxy: Beckhama na hostování nepustíme!

Galaxy: Beckhama na hostování nepustíme!

0

Líbilo se

02.10. - Americký fotbalový tým Los Angeles Galaxy zamítl úvahy o případnm hostování anglického středopolaře Davida Beckhama v zimních měsících na Ostrovy.

"Nepřistoupíme k žádným krátkodobým dohodám a pohybům podobného typu," zní mediální stanovisko klubu, který by za pět sezon měl zabezpečit dvaatřicetiletého bývalého hráče Manchestru United a Realu Madrid příjmem v přepočtu přibližně 128 milionů liber šterlinku.

Beckham debutoval v nejvyšší zaoceánské soutěži Major League Soccer 18. srpna a inviduálně několikrát vynikl, ale výkony mužstva v jeho přítomnosti byly zklamáním. Navíc po opětovném povolání do dresu Albionu držitele šesti anglických titulů a jednoho španělského začaly sužovat různé zdravotní problémy. Ve finále SuperLigy proti mexické Pachuce si 29. srpna zranil pravé koleno a lékaři mu naordinovali šest týdnů klidu.

Aktuální reakci Galaxy podnítily veřejné úvahy o hostování na získání potřebné formy a kondici před EURO 2008. Konkrétně se tyto teorie týkaly prvoligového Sunderlandu, ve kterém působí Slovák Stanislav Varga a trenérem je Roy Keane, bývalý Beckhamův spoluhráč v Manchesteru United.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Nejnovější články