Čech trénoval s Chelsea a může nastoupit v odvetě proti Atlétiku Madrid
© daylife.com - Petr Čech
1
29.04. - Překvapivá zpráva přišla před středeční odvetou semifinále Ligy proti Atlétiku Madrid z tábora Chelsea, na dnešním tréninku totiž nechyběl český gólman Petr Čech, který měl být přitom do konce sezony mimo hru a nic údajně nebrání jeho startu v odvetě na Stamford Bridge.
Petr Čech utrpěl krátce po začátku úvodního utkání semifinále Ligy mistrů mezi Atlétikem Madrid a Chelsea zranění ramene a manažer anglického týmu José Mourinho poté vyloučil jeho návrat do hry ještě v letošním ročníku.
Nicméně český reprezentační gólman se dal zázračně rychle do pořádku a společně s Johnem Terrym, Edenem Hazardem a Samuelem Eto´em, kteří měli také zdravotní problémy, nechyběl na úterním tréninku Chelsea.
Podle manažera Chelsea Josého Mourinha tak nic nebrání jeho startu ve středečním odvetném utkání. „Samozřejmě,“ odpověděl Mourinho na dotaz, zda je Petr Čech připraven.
Čech kvůli zranění vynechal nedělní ligové utkání na Anfield Road proti Liverpoolu, kdy ho v bráně zastoupil náhradník Mark Schwarzer a vychytal nulu. Australský gólman měl původně nastoupit i do odvety proti Atlétiku Madrid, ale vše je jinak a Chelsea by mohla být kromě vykartovaných hráčů v plné síle.
Do hry by se měl vrátit i kapitán John Terry, který stejně jako Čech nedohrál zápas ve španělském hlavním městě a Mourinho se obával, že kvůli zranění kotníku bude moci nastoupit až v případném finále Ligy mistrů v Lisabonu.
Ofenzivní záložník Eden Hazard, který v neděli získal cenu pro nejlepšího mladého hráče roku v Premier League, chyběl Chelsea od 8. dubna, kdy v utkání proti Paris Saint-Germain utrpěl zranění lýtka. Eto´o pro změnu chyběl kvůli problému s kolenem 10 dní.
Kam dál?
Více informací o Chelsea FC naleznete zde.
Vít Sedlák / espn.co.uk, FotbalPortal.cz
- Francie – Španělsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Kolumbie – Ghana: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Argentina – Kapverdy: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Austrálie – Egypt: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Švýcarsko – Alžírsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Portugalsko – Chorvatsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- USA – Bosna a Hercegovina: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Mexiko – Ekvádor: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Nizozemsko – Maroko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Brazílie – Japonsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Kolumbie – Portugalsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Chorvatsko – Ghana: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Uruguay – Španělsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Norsko – Francie: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Tunisko – Nizozemsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Japonsko – Švédsko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Ekvádor – Německo: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Curacao – Pobřeží slonoviny: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Česko – Mexiko: Tipy na Mistrovství světa 2026
- Česko – Jihoafrická republika tipy na Mistrovství světa 2026
-
Španělsko vynulovalo Francii a je ve...
Známe jméno prvního finalisty mistrovství světa v USA, Kanadě a Mexiku. V semifinálové hvězdné válce mezi Francií a... -
MS 2026: Na šampionát přiletěl i...
Prezident katalánského velkoklubu Joan Laporta přicestoval během tohoto týdne na probíhající světový šampionát. Hlavním... -
Courtois zažehnal obavy Realu Madrid....
Brankář Realu Madrid Thibaut Courtois byl po podrobných lékařských vyšetřeních s definitivní platností zproštěn... -
Barcelona potvrdila přestup Karima...
Katalánská Barcelona oficiálně potvrdila podepsání Karima Adeyemiho. Prezident velkoklubu Joan Laporta veřejně podpořil tento... -
Xabi Alonso napřímo mluvil o...
Trenér londýnské Chelsea Xabi Alonso premiérově promluvil o budoucnosti Alejandra Garnacha. Tento krok následoval poté, co se... -
Zbrojení pro Ligu mistrů: Obří...
Trenér Michael Carrick usilovně buduje v Manchesteru United elitní kádr pro Ligu mistrů, přičemž novinář Fabrizio Romano... -
MS 2026: Tuchel Anglii po zápase s...
Jude Bellingham a trenér Thomas Tuchel se postarali o obrovský rozruch. Reakce hvězdného záložníka na pozápasový rozhovor...
© 2026 FotbalPortal.cz
Liga Mistrů, Premier League, Primera Division, Serie A, 1. Bundesliga, Synot liga, Fotbal







