Zpět na » Saudi Professional League » Cristiano Ronaldo se vrátí do Evropy, tvrdí trenér Al Nassru

Cristiano Ronaldo se vrátí do Evropy, tvrdí trenér Al Nassru

Cristiano Ronaldo se vrátí do Evropy, tvrdí trenér Al Nassru © detik.com, fotbalportal.cz - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

30.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Se saúdskoarabským klubem Al Nassr podepsal Cristiano Ronaldo letos v lednu dvouletou smlouvu. Díky ní si přijde na neskutečné jmění. Bývalá hvězda Realu Madrid, Juventusu a Manchesteru United odešla z Old Trafford v listopadu loňského roku po vzájemní dohodě. Jeho současný kouč Rudi Garcia tvrdí, že se Cristiano Ronaldo po vypršení kontraktu ještě vrátí do Evropy.

Rudi Garcia jasně naznačil, že pětinásobný držitel Zlatého míče bude hrát dál i po skončení stávající smlouvy. To mu již bude 40 let. Kouč Al Nassru věří, že se Cristiano Ronaldo ještě vrátí do Evropy.

„Cristiano Ronaldo je pozitivní posilou, protože pomáhá rozptýlit obránce,“ řekl Rudi Garcia. „Je to jeden z nejlepších hráčů na světě. V Al Nassru ale kariéru neukončí, vrátí se do Evropy.“

Ronaldo zatím ve svém novém klubu neskóroval, netrefil se ani při svém ligovém debutu proti Al Ettifaq, ani při prohře Al Nassru v saúdském Superpoháru s Al Ittihadem.

Cristiano Ronaldo s Manchesterem United vyhrál třikrát Premier League, FA Cup, dva Ligové poháry, Ligu mistrů a mistrovství světa klubů. Poté získal dva tituly v La Lize, dva španělské poháry, čtyři tituly v Lize mistrů a tři tituly mistra světa klubů s Realem Madrid a během tří let v Juventusu získal dva tituly v Serii A a trofej v Copa Italia.

Ronaldo má na svém kontě více než 800 gólů za klub i za reprezetnaci a v příštím ligovém utkání na hřišti Al Fateh 3. února se bude chtít konečně zapsat do střelecké listiny svého nového klubu Al Nassr.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články