Zpět na » Řecko: Super League » Marcelo bude hrát za Olympiacos

Řecko: Super League - Marcelo bude hrát za Olympiacos

Marcelo bude hrát za Olympiacos © jerseyeveningpost.com - Marcelo bude hrát za Olympiacos

0

Líbilo se

03.09. - Konec spekulacím! Žádné Nice ani Leicester, jak se spekulovalo ale Olympiacos. Marcelo se stane novým spoluhráčem Tomáše Vaclíka a Denise Alijagiče. Trofejemi nejvíce ověšený hráč Realu Madrid v historii podepsal v Řecku údajně smlouvu na 1 rok s opcí na další sezónu.

Vychovalo ho Fluminese a jako velmi mladý, ještě bez legendárního afra, podepsal s Realem Madrid. Měl se učit od legendárního Roberta Carlose, ale brzy už žák překonal stárnoucího učitele, který odešel do Fenerbahce. Od roku 2007 až do minulé sezóny oblékal dres Bílého baletu. Odehrál skoro 550 zápasů, vyhrál 5x Ligu Mistrů, 6 ligových titulů a mnoho dalších trofejí. Stal se nesmrtelným a nejdekorovanějším hráčem Realu Madrid všech dob. Poslední roky se ale stal náhradníkem a novou smlouvu nepodepsal.

Přes všechny spekulace ohledně jeho podpisu například s Nice, Mallorcou nebo Valladolidem se nakonec nepotvrdily a Marcelo byl ještě den po konci přestupového období volným hráčem. Právě v poslední den ale média přišla s tím, že Marcelo podepíše v Leicesteru. Ani tato překvapivá spekulace se nepotvrdila a samotný Leicester to vyvrátil.

Nakonec tedy den po konci přestupáku Olympiacos Pireus ohlásil novou posilu v podobě Marcela. Detaily ohledně nové smlouvy klub zatím nezveřejnil, ale spekuluje se ohledně smlouvy na 1 rok s opcí na další sezónu. V Olympiacosu budují velmi pěkný tým. Do obrany přišel reprezentant Retsos nebo Chorvat Vrsaljko z Atlética. Do útoku zase například Hwang, který střílel góly za Bordeaux a skrze majitele Nottinghamu a Olympiacosu zároveň přišel z anglického celku na hostování.

David Suchý / espn.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články