Zpět na » Portugalsko: Liga primeira » Změní Jurásek po půl roce působiště? Zájem jeví francouzský účastník Ligy mistrů Lens

Změní Jurásek po půl roce působiště? Zájem jeví francouzský účastník Ligy mistrů Lens

Změní Jurásek po půl roce působiště? Zájem jeví francouzský účastník Ligy mistrů Lens © iconsport.photo - David Jurásek v dresu Benfiky

0

Líbilo se

03.01. - Rýsuje se velmi reálný scénář, v němž bude David Jurásek na jaře oblékat dres Racingu Lens. Kvůli nízkému hernímu vytížení v Benfice se nabízí možnost hostování ve francouzském celku. Po polovině sezony by se tak měl český reprezentant stěhovat do Francie, uvádí server ojogo.pt.

23letý krajní obránce by mohl na hostování odejít již v lednu. Hovoří se i o letním přestupu, jenž nastane po půlroční anabázi bývalého hráče Slavie, Lens totiž hodlá zahrnout do dohody i opci na přestup. Jurásek přitom v Benfice nepůsobí dlouho, pražané ho prodali minulé léto za 14 miliónů eur. Portugalské mužstvo přivedlo krajního beka jako náhradu za Alejandra Grimalda, který odešel do Bayeru Leverkusen.

Španěl se ovšem v novém působišti osvědčil a výrazně přispěl k průběžnému vedení svého týmu v Bundeslize. Jurásek rozhodně nemá na růžích ustláno, nedokázal se naplno prosadit do základní sestavy, přičemž naskočil pouze do 12 utkání a na zeleném pažitu pobyl pouze 480 minut. Mimo přípravu se nevyznamenal ani v počtu gólů a asistencí, kde mu v těchto kolonkách svítí dvě nuly.

Celek z Lisabonu si už vyhlédl náhradu na levý kraj obrany, hlavní pozornost je upřena na kmenového hráče Manchesteru United Alvára Fernandéze, jenž aktuálně hostuje v Granadě.

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články