Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Nizozemsko: Eredivisie » Čtvrtfinále poháru v Římě uvidí nejméně 60 tisíc diváků

Čtvrtfinále poháru v Římě uvidí nejméně 60 tisíc diváků

Čtvrtfinále poháru v Římě uvidí nejméně 60 tisíc diváků © corriere.it - Tevéz vs. Totti

2

Líbilo se

21.01. - PREVIEW AS Řím dnes večer přivítá ve čtvrtfinále italského poháru na domácím hřišti turínský Juventus. Na odvetu za nevydařený ligový souboj ze začátku měsíce se těší celý Řím, což dokazuje i fakt, že je dnes očekáváno více než 60 tisíc diváků. Utkání začíná ve 20:45 hodin.

Italský ligový pohár dospěl již do své čtvrtfinálové fáze, která fanouškům nabídne velmi zajímavá střetnutí. Hned ten první je pravděpodobně z aktuálního hlediska tím nejatraktivnějším. Juventus totiž zavítá do Říma, kde už se ho nemůže dočkat místní AS.

Oba celky se střetly již na začátku ledna, kdy Juventus svého soupeře zničil v poměru 3:0 a od té doby na něho má již osmibodový náskok. Pro Římany se tak mistrovský titul zdá být téměř ztracený a proto své naděje upírají zejména směrem k italskému poháru.

Svěřenci Rudiho Garcii zareagovali na nepříjemný výsledek z Turína velmi povedeně. Ve dvou nadcházejících zápasech, které sehráli na domácí půdě, své soupeře vždy smetli a připsali si do tabulky 6 bodů a skóre 7:0. Není divu, že římský trenér po sobotním zápase s Livornem prohlásil, že už se nemůže dočkat, až přijede Juventus.

I Juventus si udržel svůj vítězný standard a ve dvou zápasech nasázel ještě jeden gól více než jeho současný protivník. Bude zajímavé sledovat, s jakou sestavou se rozhodne vyrukovat Antonio Conte, který má plnou lavičku zvučných jmen čekajících na příležitost. Otázkou je, jestli se úspěšnému trenérovi bude chtít zasahovat do sestavy, která dovedla Juventus ke 12 ligovým výhrám v řadě.

Předpokládané sestavy:

AS Řím: De Sanctis - Dodò, Castan, Benatia, Maicon - Strootman, De Rossi, Pjanic - Gervinho, Totti, Florenzi

Juventus: Storari - Chiellini, Bonucci, Barzagli - Peluso, Marchisio, Pirlo, Vidal, Isla - Giovinco, Quagliarella

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články