Zpět na » Francie: Ligue 1 » PSG podalo novou nabídku na útočníka Frankfurtu, Randal Kolo Muani s přestupem do Paříže souhlasí

PSG podalo novou nabídku na útočníka Frankfurtu, Randal Kolo Muani s přestupem do Paříže souhlasí

PSG podalo novou nabídku na útočníka Frankfurtu, Randal Kolo Muani s přestupem do Paříže souhlasí © iconsport.photo - O Kolo Muaniho má prý zájem Real Madrid

0

Líbilo se

28.08. - Německá sportovní média s odvoláním na Sky Germany v pondělí ráno oznámila, že se francouzský ligový mistr rozhodl podat vylepšenou nabídku za útočníka Frankfurtu, Randala Kolo Muaniho. Čtyřiadvacetiletý francouzský útočník, který se v uplynulé sezóně v Bundeslize prosadil gólově hned patnáctkrát, by mohl PSG posílit v následujících hodinách, tedy těsně před uzavřením přestupového okna.

Nová vylepšená nabídka za francouzského útočníka, jenž dres Frankfurtu obléká od loňského léta, má údajně hodnotu 80 milionů eur včetně příplatků, což je i aktuální hodnota hráče podle specializovaného serveru transfermarkt.

Pokud sportovní ředitel Frankfurtu, Markus Krosche, na nabídku kývne, budou mít kluby přibližně 48 hodin na to, aby celý obchod dotáhly do konce. Německý bundesligový klub si svého útočníka cení na téměř 100 milionů eur, ale s ohledem na současnou tržní situaci, fakt že Kolo Muani s odchodem souhlasí, a několikanásobný zisk z prodeje hráče, je velmi pravděpodobné, že se Eintracht „spokojí“ s nabízenou přestupovou částkou.

Nedělní remíza Frankfurtu v Mohuči nad Mohanem by tak mohla být posledním Kolo Muaniho odehraným zápasem v dresu Eintrachtu. Při pozápasovém rozhovoru s médii vedení Frankfurtu vyvrátilo, že by na hráče obdrželo novou nabídku. „V současné době je příliš propastný rozdíl mezi poptávkou a nabídkou. Uvidíme, jak se situace vyvine v následujících dnech,“ okomentoval dění na trhu Krosche.

Frankfurt nicméně s odchodem svého útočníka počítá, na trhu totiž na spoeldní chvíli hledá vhodnout náhradu a potenciálními kandidáty na místo Kolo Muaniho jsou Niclas Fullkrug z Werderu Brémy a Hugo Ekitike z PSG. Francouzský forward s odchodem do Paříže souhlasí, bude ale nabídka 70 milionů za přestup a 10 milionů v bonusech Frankfurtu stačit?

Andrea Suttnerová / bulinews.com,sky.de, getfootballnewsgermany.com

Nejnovější články