Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Francie: Ligue 1 » Galatasaray by rád Icardiho hostování z PSG přetavil v přestup

Galatasaray by rád Icardiho hostování z PSG přetavil v přestup

Galatasaray by rád Icardiho hostování z PSG přetavil v přestup © iconsport.photo - Mauro Icardi slaví gól v utkání Galatasaraye

0

Líbilo se

12.04. - Mauro Icardi se po příchodu do Galatasaraye střelecky opět probudil a logicky se okolo něj opět začínají točit zájemci. Situaci z první ruky sleduje pochopitelně turecký klub, který nemeškal a PSG za argentinského útočníka nabízí 10 milionů eur. Icardiho by nicméně v létě získalo také několik dalších týmů, zejména z italské Serie A.

Výkony Maura Icardiho zapůjčeného v letošní sezóně do turecké Galatasaraye jsou vynikající a zdá se, že Paris Saint-Gemain si v letním přestupovém období bude mnout ruce. Argentinský útočník daleko od Parc des Princes opět našel střeleckou slinu a vzbudil zájem fotbalových velkoklubů. Ostatně nejlépe to ví vedení PSG, které již za něj obdrželo první nabídku.

Ta přišla z turecké ligy, přímo od Galatasaraye, které je výkony útočníka PSG namlsaná a ráda by je fanouškům dopřávala i v příští sezóně, tentokrát ale již natrvalo. Za tímto účelem proto vedenní klubu přispěchalo s nabídkou na přestup hráče za částku blížící se 10 milionům eur. Suma se v současné chvíli zdá být PSG nedostatečná a francouzský klub bude doufat, že se o služby hráče přihlásí také jiné kluby, zejména z italské Serie A.

Na informace o argentinském hráči hladově čeká mnoho zájemců, v posledních měsících se nejvíce hovořilo o AC Milán nebo AS Řím. Oba italští giganti ale za argentinského útočníka nechtějí zaplatit vysokou přestupovou částku, jelikož si jsou vědomi toho, že budou muset sáhnout hluboko do kapsy proto, aby pokryli nemalý Icardiho platový požadavek: bezmála 11 milionů eur ročně.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Nejnovější články