Zpět na » Francie: Ligue 1 » Olympique Marseille si brousí zuby na Alexise Sánchéze

Francie: Ligue 1 - Olympique Marseille si brousí zuby na Alexise Sánchéze

Olympique Marseille si brousí zuby na Alexise Sánchéze © sempreinter.com - Alexis Sánchéz

0

Líbilo se

28.07. - Vsadím se, že někteří fanoušci už ani neví, že Alexis Sánchéz ještě stále v Evropě hraje. Ale je to tak. Dřívější superstar Premier League má za sebou 3 poklidné sezóny v Interu Milán a rozhoduje se co dál se svou kariérou. Evropu ale nejspíš neopustí. Mluví se o Olympique Marseille.

Alexis Sánchéz je skvělým příkladem toho, že ne vždy se velký přestup podaří. Jeho přesun do Manchesteru United před koncem smlouvy na vrcholu jeho sil je považován za jeden z nejhorších v historii Premier League. Po roce a půl šel hostovat do Interu Milán a tam už zůstal. Hvězdou jakou byl v Arsenalu se už ale nestal a zapadl do klubového průměru. Spolehlivý hráč na lavičku. Zůstal na 20 gólech za 108 zápasů.

146násobnému reprezentantovi Chile ale smlouva v Itálii končí až příští léto. A tak by byl přestup do Marseille možný pouze v případě jejího předčasného ukončení. Klub už je ale s hráčem v pokročilých fázích jednání a tak to je prakticky jediná překážka.

Marseille v nové sezóně povede Chorvat Igor Tudor, který si udělal jméno v Hellasu Verona. Vedení mu kromě změn hostování v přestup stávajících hráčů jako Guendouzi nebo Milik přivedlo náhradního brankáře Rubena Blanca, stopery Chancela Mbembu a mladíka Isaaka Tourého, útočníka Luise Suaréze z Granady a reprezentačního beka Jonathana Clausse z Lens.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články