Zpět na » Francie: Ligue 1 » Lionel Messi je zraněný. Mauricio Pochettino tím vysvětlil i jeho střídání

Francie: Ligue 1 - Lionel Messi je zraněný. Mauricio Pochettino tím vysvětlil i jeho střídání

Lionel Messi je zraněný. Mauricio Pochettino tím vysvětlil i jeho střídání © theathletic.com, fotbalportal.cz - Lionel Messi

0

21.09. - Ty záběry obletěly celý fotbalový svět. Mauricio Pochettino si dovolil stáhnout ze hřiště Lionela Messiho a ten to nesl velmi nelibě. Bylo to vidět na jeho gestech, svému krajanovi ani nepodal ruku. Paris Saint-Germain i bez něj nakonec Lyon přemohlo. Teď je tady vysvětlení celé situace. Lionel Messi po poraněné koleno a vynechá středeční duel proti Metám.

Dosud v novém klubu Lionel Messi neskóroval. Nepovedlo se mu to ani proti Lyonu ve víkendovém utkání. Mauricio Pochettino jej navíc stáhl ze hry už v 76. minutě, kdy do hry poslal Hakimiho. Přestože PSG doma s Lyonem prohrávalo 0:1, nakonec vyhrálo 2:1, když rozhodující gól vstřelil ve druhé minutě nastavení Icardi.

Lionel Messi své vystřídání nesl těžce. S Mauriciem Pochettinem si ani nepodal ruku a nakvašeně se posadil na střídačku. Jenomže nyní se nabízí jedno logické vystřídání Pochettinova tahu. Lionel Messi má totiž z tohoto zápasu poraněné levé koleno.

„Lionel Messi dostal ránu do kolene. Kvůli tomu dnes ráno podstoupil magnetickou rezonanci. Vyšetření potvrdilo pohmoždění. Další vyšetření na Messiho čeká za 48 hodin,“ stojí v oficiálním prohlášení klubu.

Proto argentinská hvězda nenastoupí do středečního ligového utkání na půdě Met. Mauricio Pochettino také celou situaci se střídáním vysvětlil.

„Klub už to celé potvrdil. Situace byla naprosto jasná. V nedělním utkání jsme viděli, jak se Leo po jedné ze střel chytl za koleno. Proto jsme se ho raději rozhodli stáhnout. Odehrál 75 minut, v nichž jsme s jeho výkonem byli velmi spokojení. Hlavně v prvním poločase hrál opravdu dobře. Jediné, co tomu chybělo, byl gól.“

Už příští úterý čeká na Paris Saint-Germain velký domácí zápas - v Lize mistrů hostí Manchester City. Bude už Lionel Messi k dispozici?