Zpět na » Francie: Ligue 1 » Kylian Mbappé do Realu Madrid? Letos ještě ne, ale v plánu je lednová „předdohoda“

Francie: Ligue 1 - Kylian Mbappé do Realu Madrid? Letos ještě ne, ale v plánu je lednová „předdohoda“

Kylian Mbappé do Realu Madrid? Letos ještě ne, ale v plánu je lednová „předdohoda“ © eurosport.com, fotbalportal.cz - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

31.08. - Velmi pravděpodobně na poslední den letního přestupového okna nevybouchne přestupová bomba se jménem Kylian Mbappé. O francouzského útočníka stojí Real Madrid. Nabídl Paris Saint-Germain 180 miliónů eur, ale tato nabídka bude odmítnuta. Jenomže Mbappému zbývá do konce stávající smlouvy 10 měsíců. V plánu je uzavření dohody s Realem Madrid už v lednu.

Od ledna totiž bude moci Kylian Mbappé svobodně vyjednávat s jakýmkoliv klubem. Jeho kontrakt vyprší na konci června 2022. Mohlo by tak dojít na předdohodu s Realem Madrid. Vše tomu nasvědčuje. Bílý balet by tak jednoho z nejlepších fotbalistů planety získal zdarma.

Reaguje tak na to, že jeho nabídka ve výši 180 miliónů eur zůstala bez odpovědi. Paris Saint-Germain nemíní svůj klenot pouštět. Tím se ale dostává do svízelné situace.

Sám Kylian Mbappé v pondělí zopakoval vedení PSG, že nemíní prodloužit stávající kontrakt. Na konci této sezóny tak bude volným hráčem. On sám do Realu Madrid chce. Vše tedy vypadá dosti jasně.

Paris Saint-Germain se stále snaží jej přesvědčit, aby novou smlouvu podepsal. Jenomže dvaadvacetiletý Mbappé má jasno.

V pondělí se Kylian Mbappé připojil k francouzské reprezentaci, která se chystá na kvalifikaci o mistrovství světa 2022. Utká se s Bosnou a Hercegovinou, Ukrajinou a Finskem.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No vazena redakce, prvne, uz rano nez ste tohle napsali byla treti nabidka a to 200 mega euro. Navic, Mbappe zas dal gentlemansky slib vedeni driv, ze zadarmo neutece. Tak sem zvedav zda svemu slovu dostoji

HyperioN
eldZii - 03.09. Odpovědět

A ty si u toho slibu byl? nebo víš 100%, že je vůbec pravdivý? A navíc teď bez urážky s tím jak se zachovalo PSG by nikdo s trochou soudnosti již slib neřešil, protože oni měli víc než pohádkovou nabídku (200 mil euro) za hráče, kterého lze podepsat právě za 4 měsíce. To, že to nepřijmuli je jenom jejich blbost a v tomhle případě nikdo nemůže teď chtít po Mbappém, aby dostál svého slibu..

eldZii
Nejnovější články