Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Francie: Ligue 1 » Mendy: Dhorasso nebyl můj kamarád

Mendy: Dhorasso nebyl můj kamarád

0

Líbilo se

16.02. - Pravý bek Paris Saint Germain Bernard Mendy při vzpomínce na některé události z letošní sezóny přiznal, že jeho vztah s vyhozeným Vikashem Dhorassem nebyl zrovna ideální. Zároveň dodal, že věří v úspěšný boj o udržení v nejvyšší soutěži.

Pařížský klub si prošel v letošní sezóně několika zemětřeseními, počínaje vyhazovem Vikashe Dhorassa, přes úmrtí fanouška až po odvolání hlavního trenéra Guy Lacomba, kterého nahradil Paul Le Guen. Vše samozřejmě doprovázeno velmi špatnými výsledky. Sami hráči přiznávají, že situace na konci tabulky je úplně jiná než boj o přední příčky.

"Boj o záchranu je o mnoho těžší, než hrát o první pětku. Myslím, že největší problém máme se sebevědomím, v neposlední řadě také s fanoušky. Ale my zkrátka nemůžeme sestoupit do Ligue 2. Uděláme pro to úplně vše. V Poháru UEFA jsme znovu vyhráli, to je příslib do budoucna. PSG má skvělou základnu, v sestup nevěřím. To je nemožné," říká Mendy.

Pětadvacetiltý pravý obránce či záložník byl také dotázán na vztah s bývalým koučem Lacombem. Mendy jej, pro někoho možná překvapivě, bránil.

"Guy Lacombe je člověk, kterého respektuji. Já trenéry nekritizuji. Měl jsem určité problémy s Rothenem, Yepesem i Dhorassem. S Vikashem jsem měl normální vztah, ale nedá se říct, že by byl můj kamarád. Já jsem vnímavý, on ne, ale každý jsme jiný," dodal Mendy.

Martin Vymyslický / eurosport.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články