Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Francie: Ligue 1 » Real Madrid může na Hazarda zapomenout. Chci zůstat v Chelsea, svěřil se hráč

Real Madrid může na Hazarda zapomenout. Chci zůstat v Chelsea, svěřil se hráč

Real Madrid může na Hazarda zapomenout. Chci zůstat v Chelsea, svěřil se hráč © myinforms.com - Eden Hazard

2

Líbilo se

14.06. - Pro Real Madrid měl být jednou z přestupových priorit letošního léta. Kouč Zinedine Zidane má pro něj slabost. Jenže jak se zdá, belgický záložník londýnské Chelsea po počátečních nadějných náznacích zřejmě otočil a prohlašuje, že se nikam nechystá a naopak chce zůstat nadále v Chelsea.

Eden Hazard, středopolař Chelsea, patří mezi oblíbené hráče trenéra Zidaneho, což francouzský kouč nejednou otevřeně přiznal. Rovněž hvězda Blues si často libovala v zájmu, který o něj Bílý balet projevil a zdálo se, že se cesty obou mužů od příštího léta spojí.

Nicméně Edenu Hazardovi se celá záležitost s odchodem ze Stamford Bridge asi rozležela v hlavě a jeho řeč se momentálně nese v úplně jiném tónu. „Mám tady ještě smlouvu na hodně let,“ uvedl fotbalista vázaný k Blues do roku 2020.

„V Londýně se mi líbí. Bylo by obtížné odsud utíkat po tak mizerné sezóně. Mohu potvrdit, že zůstanu. Zůstanu na 99 procent.“

„Teď se chci soustředit jenom na národní tým, abychom došli v turnaji co nejdále. Pak se uvidí,“ řekl Hazard ještě před úvodním zápasem EURO 2016, v němž Belgičané včera večer podlehli Itálii 0:2.

Hazard rovněž odpověděl kritikům, kteří ho celou sezónu bičovali za špatné výkony, jež ho dokonce vytlačily ze základní sestavy. „Kritizovali mě opravdu dost. Ale mě to nepoznamenalo. Myslím, že jsem zpět. Můj vztah s Mourinhem? Nikdy jsem nechtěl Mourinha vystrnadit z Chelsea.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com, lavanguardia.com

Související odkazy
Nejnovější články