Zpět na » Francie: Ligue 1 » Trenér Perrin Baroše v Lyonu držet nehodlá

Trenér Perrin Baroše v Lyonu držet nehodlá

Trenér Perrin Baroše v Lyonu držet nehodlá © football.fr - Milan Baroš

0

Líbilo se

17.11. - Trenér Olympique lyon Alain Perrin prohlásil, že český útočník Milan Baroš je pro něj momentálně až třetí volbou na pozici středního útočníka a nehodlá jej v klubu držet proti jeho vůli. V otázce Barošova prodeje je naopak poněkud zdrženlivější prezident Lyonu Jean Michel Aulas.

Baroš se v této sezóně zatím nedokázal probít do základní sestavy trenéra Alain Perrina. Na podzim naskočil do pouhých čtyř ligových utkání, přednost zpravdila dostávají Brazilec Fred a objev Karim Benzema. Barošův agent Pavel Paska nedávno prozradil, že o bývalého útočníka Liverpoolu a Aston Villy mají zájem tři kluby, každý z jiné země. I trenér Perrin si svůj tým bez českého reprezentanta dokáže představit.

"Mluvili jsme spolu o jeho situaci. Chápu, že není spokojený s vysedáváním na lavičce, že je reprezentant a chce hrát. Problém je v tom, že Milan je pro mě až třetím středním útočníkem. Budeme spolu znovu mluvit, ale je těžké někoho držet proti jeho vůli," říká Perrin.

Prezident Lyon Jean Michel Aulas zatím nemá jasný názor na to, co s Barošem, ale spíše by si jej zatím ponechal. S českým útočníkem si hodlá o všem promluvit po reprezentační pauze.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/sportinglife.com

Nejnovější články