Zpět na » Francie: Ligue 1 » Výsledky 6. kola Ligue 1

Výsledky 6. kola Ligue 1

0

Líbilo se

29.08. - Fotbalportal Vám přináší nejrychleji výsledky 6. kola Ligue 1, které se trochu ztrácejí v ohromné euforii postupu Slávie do Ligy mistrů.

LORIENT – VALENIENNES 1:3

Vcelku vyrovnaný zápas rozhodly individuální chyby domácích a lepší efektivita hostí. Ve 27‘ načal skóre hostující Pujol a tentýž hráč ve 36‘ přidal druhý gól. Před poločasem sice ve 42‘ snížil domácí Marchal, ale rozhodující slovo měli nakonec hosté, kdy v 88‘ stanovil konečné skóre Roudet.

MARSEILLE –NICE 0:2

Opět se opakovala situace předminulých zápasů, Marseille hrála fotbal, hosté dávali góly. V 51‘ zaskočil domácí Hognon a v 87‘ dokonal zkázu domácích Hellenbuyck. Opět jsme se dočkali největšího překvapení kola jako obvykle opět na úkor Olympique!

AUXERRE – RENNES 0:2

Opět naprosto tragický výkon trestali v klidu hrající hosté. Již v 15’načal Auxerre M‘ Bia a ve 33‘ dokonal Briand. Předpokládám, že toto byl poslední zápas trenéra Fernandeze, i když na druhou stranu, když mu rozprodali celé mužstvo, tak se asi není čemu divit.

LE MANS –PSG 0:2

A mužstvo paula Le Guena celkem překvapivě odváží všechny body z velmi dobrého Le Mans. Přitom hosté rozhodně lepší nebyli, ale zápas rozhodl gól Armanda již ve 36‘.Když se domácím opět nevedlo nic efektivního, v 52‘ rozhodl Diane.

LILLE –MONACO 0:1

Hosté byli po celý zápas lepší a domácí mohou být rádi, že zápas skončil jen tímto mírným výsledkem. Ten zařídil již v 21‘ Piqionne. Za Lille se prezentoval ještě do poločasu červenou kartou Obraniak za brutální fauna Leka, ale hosté již přesilovku nedokázali zúročit. Jan Koller se za celý zápas prezentoval pouze žlutou kartou.

METZ – BORDEAUX 0:1

Nejhoršímu týmu ligy se podařilo ubránit výsledek jen na málo obdržených gólů a tentokrát, i když opět tahali za kratší konec, nepůsobili tak trapným dojmem.Ono také záleželo na soupeři, který si přijel pro 3 body, které díky trefě Diarry v 62‘ získal, ale hra přesvědčivá nebyla.

ST. ETIENNE – STRASBOURG 2:0

Zápas rozhodl červený faul hostujícího Lacoura a následný gól z penalty, který vsítil ve 36‘ Ilan. Druhý gól si pak deprimovaní hosté dali v 69‘ Abdessadkim sami a rozhodně v nich nebylo vidět to mužstvo, které na domácím hřišti válcuje soupeře rozdílem třídy.

SOCHAUX – LYON 1:2

Jak jsme čekali, tak se také stalo. Podstatně lepší hosté otevřeli skóre již ve 20‘ Benzemou. Domácí vyrovnali o dvě minuty později, kdy proměnil penaltu Birsa. V 56‘ rozhodl hostující Bodmer, Milan Baroš byl v 90‘ taktiky střídán, ale v zápase se výrazněji neprosadil.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články