Zpět na » Francie: Ligue 1 » Preview 7.kola Ligue 1

Preview 7.kola Ligue 1

0

Líbilo se

31.08. - Přinášíme Vám preview Ligue 1 na víkendové zápasy včetně zraněných hráčů.

BORDEAUX - MONACO 02

Začátek v sobotu v 17:10 hodin.

Loňský výsledek 1:0 by se neměl opakovat. Domácí jsou připraveni porážet Metz, ale na jeden ze současně nejlepších klubů Ligue 1 mít nebudou. Ze základních kádrů nikdo chybět nebude, takže si zahraji neprohru hostů v kurzu 1,62 s důvěrou 6/10.

CAEN – SOCHAUX 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Domácím budou chybět v defenzivě Karl Svensson*** a Florian Boucansaud**. U hostů bude v obraně daleko více chybět Stephane Pichot**** a v záloze také Romain Pitau****. Caen je doma celkem sebejisté a opět vyhraje.Kurz 2,2 s důvěrou 5,5/10.

LYON – LE MANS 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Loni 2:1, tento výsledek by se velmi pravděpodobně mohl opakovat znovu. U domácích je nejistý start Juninha ****, hosté zřejmě stále ještě nenasadí do útoku Mamadou Samassa***. Kurz 1, 45 s důvěrou 7/10.

NANCY – ST. ETIENNE 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Loňský výsledek 0:2 rozhodně nečekám.Domácím bude chybět jen Issiar Dia*** v útoku, hostům také útočník, ale podstatně kvalitnější, Pascal Feindouno****. O gól vyhrají domácí, v kurzu 2,0 si zahraji s důvěrou 6/10.

RENNES –LILLE 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Domácí by měli jasně vyhrát, jenže jim bude v záloze chybět Olivier Thomert****, což je velká ztráta. U hostů bude ztráty kompenzovat Mathieu Debuchy***. Loňský výsledek 1:2 by se opakovat neměl, očekávám výhru domácích 1:0.Kurz na jedničku 2,0 s důvěrou 6/10.

STRASBOURG – LORIENT 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Loni se samozřejmě nepotkali, letos Strasbourg uchvacuje především domácími výkony. Hosté ale také umějí dávat góly. V útoku jim však bude chybět James Fanchone****. To však ni není proti absencím v defenzivě Lorientu: Michael Ciani****, Jeremy Morel**** a v záloze nenastoupí Christophe Jallet****. Oslabení kostry mužstva Lorient nepřežije a v kurzu 2,2 prohraje s důvěrou 6,5/10.

TOULOUSE – AUXERRE

Začátek v sobotu ve 20 hodin

Obě mužstva bez zranění s tragickou formou a loňským výsledkem 2:0. Domácí po debaklu vyřazeni z Ligy mistrů, hosté druhé nejhorší mužstvo ligy.Tipovat je velmi těžké, ale myslím, se dala zkusit remíza.

VALENIENNES – METZ 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin

Očekávám další vraždění neviňátek, neboť kluby jsou od sebe na rozdíl třídy. Nevím,nakolik domácím ublíží absence záložníka Geoffrey Doumenga****, ale u hostů bude ve stejné řadě chybět Laurent Agouazi**** a navíc v obraně Stephane Leoni****.Kurz 1,7 je fantastický za důvěru 6,5/10.

PSG – MARSEILLE 10

Začátek v neděli v 18 hodin.

Loni 1:3,letos se obě mužstva nacházejí ve složité situaci. Obě nakoupila, měla velkohubé prohlášení o postupech atd. Nic se neděje, domácí jsou komplet, hostů budou chybět útočník Djibril Cisse**** a stále ještě gólman Cedric Carrasso****.

NICE – LENS 0

Začátek v neděli ve 21 hodin.

Domácí v minulém kole výrazně překvapili výhrou v Marseille. Hosté zase deklasovali soupeře v poháru UEFA.Loni 1:2, letos je výsledek hodně ve hvězdách. Zkusí vsadit remízu…

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články