Zpět na » Francie: Ligue 1 » Jak na Skoty bez T. Henryho ?

Jak na Skoty bez T. Henryho ?

0

Líbilo se

11.09. - Tento problém teď nejvíce trápí trenéra francouzské reprezentace Raymonda Domenecha. Thierry Henry je totiž distancovaný pro dvě žluté karty.

Mužstvo ze země galského kohouta nastoupilo na milánském stadionu Giuseppe Meazzy v tomto složení:

Landreau - Escude, Thuram, Abidal, Malouda - Viera, Makelele, Diarra, Ribery (86‘ Toulalan) –Anelka, Henry a právě nejslavnější útočník dostal v 56‘ žlutou kartu, která mu vystavila stop pro následující zápas se Skotskem. I když se předpokládá, že právě proti Skotům by měli Francouzi tvořit hru, trenér si ponechává zadní vrátka, neboť ví, že jednogólové vítězství je posunuje na Euro 2008. Takže je velmi pravděpodobná varianta, že v záloze nastoupí ofenzivnější Nasri (již zotaven po zranění) a další ofenzivní záložníci Malouda - Ribery – Govou budou podporovat v útoku osamoceného Anelku. Skoti totiž po vítězství ve vzájemném zápase 1:0 rozhodně nejedou do Paříže prohrát!

Další variantou sestavy je dvoučlenný útok Anelka – Trezeguet, ale tento systém selhal právě ve zmiňovaném zápase ve Skotsku a navíc Trezeguet po přestupu do Série A není zrovna v excelentní formě.

Poslední uvažovanou variantou je opět dvoučlenný útok ve složení Anelka – Benzema, který uspěl v kvalifikaci v zápase Francie – Gruzie (1:0) nebo v přátelském zápase v Rakousku. Této kombinaci přikládám největší váhu, a to ještě ani francouzský tisk nezmiňuje takové hráče jako Djibril Cissé. Co se týká sázkových příležitostí, je třeba využít tip na méně než 2,5 gólu v kurzu 1,85 a s důvěrou 6,5/10.

Všichni u nás asi závidíme trenéru Domenechovi jeho příjemné starosti, komu dát přednost. U nás nemůže nastoupit Honza Koller a rázem je celá reprezentace v troskách.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články