Zpět na » Francie: Ligue 1 » Arsenal pokukuje po Benzemovi

Arsenal pokukuje po Benzemovi

0

Líbilo se

26.10. - Výtečná střelecká forma mladíka Karima Benzemy s sebou logicky přináší zájem evropských velkoklubů o jeho služby. Posledním, kdo se v souvislosti s devatenáctiletým útočníkem objevil, je londýnský Arsenal.

Proslulý lovec talentů Arsene Wenger už vyslal svoje skauty, aby Benzemu pozorně sledovali. Poprvé jej viděli skórovat při výhře nad Monakem 3:1, ve středu se před jejich zraky Benzema trefil také v Lize mistrů do sítě Stuttgartu.

Devatenáctiletý Benzema je sice čelenem áčka Lyonu již tři sezóny, ale až v letošní se stal pevnou součástí základní sestavy a pravidelným střelcem. Už na jaře byl nominován také do reprezentace, hned při svém debutu proti Rakousku také skóroval.

Arsenal by se podle anglických médií mohl v zimě pokusit talentovaného útočníka získat. Zájem sice mají oba milánské kluby nebo Juventus Turín, ale manažer Gunners bude mít k dispozici tučný transferový rozpočet, který mu zajistil veleúspěšný hospodářský výsledek Arsenalu v minulém roce.

Záleží také na tom, zda bude mít zájem přestoupit sám Benzema, který se již dříve vyjádřil, že by letos rád zůstal v Lyonu a dopomohl mu k vítězství v Lize mistrů.

Více informací o klubu Arsenal FC naleznete na Gunners.cz

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/eurosport.com

Nejnovější články