Zpět na » Francie: Ligue 1 » Skončí Francia s fotbalem?

Skončí Francia s fotbalem?

0

Líbilo se

14.09. - Mohl z něj být nový Verón, ale argentinský záložník Juan Pablo Francia se zřejmě rozhodl svůj talent dále nerozvíjet. Sezóna je v plném proudu, ale mladý playmaker Bordeaux se ještě nevrátil z letní dovolené ve své zemi. Nikdo neví, kde je a co se s ním děje.

Nadějný záložník přišel do Bordeaux už v roce 2001, ale v prvním týmu to měl vždy těžké. Brazilský kouč Ricardo mu příliš šancí nedával, nový trenér Laurent Blanc zatím ani neměl možnost Argentince vyzkoušet. Dvaadvacetiletý středopolař se totiž stále nevrátil z letní dovolené, kam údajně jel navštívit nemocnou matku. Prezident Bordeaux Jean-Louis Triaud se obává nejhoršího - Francia chce s fotbalem skončit.

"Původně jsem o tom vůbec nechtěl mluvit, ale ještě se nevrátil a nemáme o něm žádné zprávy. Neřekl nám žádný důvod, jen nám poslal fax s tím, že je v Argentině a přemýšlí o své fotbalové budoucnosti. Opravdu nevím, co se mu honí v hlavě, obzvláště v jeho věku. Chce se vrátit zpátky do Argentiny? Chce hrát za jiný klub? Rád bych to věděl. Buď skončí s fotbalem, nebo dodrží svoji smlouvu," prozradil Triaud.

Martin Vymyslický / skysports.com

Nejnovější články