Zpět na » Francie: Ligue 1 » Preview 9. kola Ligue 1

Preview 9. kola Ligue 1

0

Líbilo se

20.09. - Fotbalportal Vám přináší zatím jen statistické preview 9. kola Ligue 1. Aktualizováno po zjištění zdravotních stavů hráčů.

.

.

.

.

.

AUXERRE – MARSEILLE 2

Začátek v sobotu v 17, 10 hodin.

Minulý týden začínala Marseille ligové kolo také tímto televizním zápasem a udělala si ostudu s domácí porážkou s Toulouse (1:2). Takováto blamáž se však opakovat nebude a i když domácí v minulém kole již podruhé vyhráli, v sobotu se jim to rozhodně nepodaří! Bude jim chybět první gólman Remy Riou***. Za karty si nezahraje domácí obránce Tamas***. Hosté až na již delší dobu zraněného brankáře Cedric Carrasso*** kompletní. Loni vzájemně 0:3, netvrdím, že se bude opakovat stejný výsledek, ale dvojku v kurzu 2,6 již teď doporučím s důvěrou 5,5/10.

CAEN –METZ 1

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Nádherná sázková příležitost v zápase dvou loňských druholigistů. Jejich vzájemný zápas loni skončil 0:0, myslím si, že o nějaké gólové přestřelce to nebude ani v sobotu.Kvalitnější kádr je na straně domácích, disciplinárkou potrestán jen hostující obránce Gueye**. Jednička na Caen je v kurzu 2,1, do zjištění aktuálního stavu hráčů, dávám jen důvěru 5/10.Hostům by se již mohl do obrany vrátit Stephane Leoni***, u domácích nové absence nejsou.

NANCY – LORIENT méně než 2,5 gólu

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Souboj vedoucího mužstva Ligue 1s venku dosud neporaženým Lorientem. Loňský výsledek 0:1 nabádá k opatrnosti a varuje před „jednoznačnou“ jedničkou (na kterou mne kurz 1,8 rozhodně nenalákal)… Já naopak zkusím vsadit méně než 2,5 gólu, což se mi v kurzu 1,6 jeví docela příznivě a poctím prozatím důvěrou 5,5/10. Bez zraněných.

TOULOUSE –LENS méně než 2,5 gólu

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Tohle je hodně těžký zápas, oba soupeři v minulém kole docela překvapivě vyhráli. Loni vzájemně 0:1, je možné, že se bude výsledek s málo góly opakovat. Potrestáni nejsou žádní hráči,takže prozatím méně než 2,5 gólu v kurzu 1,5 si dám s důvěrou 6,5/10. Také bez nově zraněných.

STRASBOURG – LE MANS 0

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Nováček získal v minulém kole zasloužený bod na Sochaux a minimálně jeden získá i v tomto zápase. Rozhodně jim však bude chybět záložník Lacour****,který dostal 1+1 od disciplinárky. Hosté v minulém kole doma hladce porazili Valenciennes 2:0 a nešťastně předtím prohráli na Lyonu 2:3. Tento zápas vidím na remízu s kurzem 2,9 a s důvěrou 5/10.

VALENCIENNES – MONACO více než 2,5 gólu

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Oba soupeři v minulém kole utrpěli docela ostudné porážky, které se budou chtít snažit napravit. Za domácí nenastoupí potrestaný obránce Mater***, hosté nemají potrestaného nikoho. Vzájemný zápas loni skončil 2:2, gólovou úrodu si dovolím odhadnout i letos. Více než 2,5 gólu v kurzu 2,00 si zahraji za 6/10.

NICE – ST. ETIENNE

Začátek v sobotu ve 20 hodin.

Domácí prohráli na předposledním Auxerre, hosté porazili přesvědčivě Caen. Ani jedno z mužstev není vyloženě útočné, loňský výsledek 2:1 je spíše výjimkou.Já bych si vsadil na méně než 2,5 gólu v kurzu 1,5 s důvěrou 6/10. Uvidíme, jestli si domácí poradíi bez prvního gólmana Hugo Lloris****.

PSG – BORDEAUX 10

Začátek v neděli v 18 hodin.

Zápas stále se zlepšujícího PSG a nezvykle obraný fotbal hrajícího Bordeaux neoslabí žádní potrestaní hráči. Loňský výsledek 0:2 se rozhodně opakovat nebude, PSG jde dost dobře do formy a podle mého by mohli i zvítězit.Jenže hosté mají venku profil 2-2-0, takže to bude velmi těžké a osobně se spíše přikláním k remíze. Bordeaux bude postrádat obránce Matthieu Chalmeho****, domácí jsou komplet. Rozhodně neprohra domácích v kurzu 1,25 je s důvěrou 7,5/10.

RENNES – SOCHAUX 1

Začátek v neděli v 18 hodin.

Hosté budou mít hodně velký problém překvapit v naprosté pohodě hrající domácí.Ti však budou postrádat brankářskou jedničku Simon Pouplina****, zatímco hosté jen záložníka Nicolas Maurice-Belay***. Loňský výsledek 2:1 by se tak klidně mohl opakovat, protože hosté nehrají v pohodě. Zkusím jedničku v kurzu 1,8 s důvěrou 6/10.

LYON –LILLE 1

Začátek v neděli v 21 hodin.

Domácí rozhodně nebudou deprimováni porážkou na Neu Campu v Lize mistrů a jak se říká v méně atraktivních ligách: Jednooký mezi slepými králem…Hosty navíc citelně oslabí potrestaný obránce Obraniak****.Loňský zápas skončil 4:1, nevím,jestli to v neděli dopadne až takovým rozdílem,ale jednička v kurzu 1,45 je hratelná za 8/10!

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články