Zpět na » Francie: Ligue 1 » Výsledky 9. kola Ligue 1

Výsledky 9. kola Ligue 1

0

Líbilo se

22.09. - Fotbalportal Vám přináší kompletní výsledky 9. kola Ligue 1.

AUXERRE – MARSEILLE 2:0

Slavný Olympique porazil v podstatě jediný hráč, a to Rumun Niculae, který se trefil ve 20‘ a 25‘. Je třeba dodat, že po akcích nejlepšího hráče zápasu Kahlenberga. Domácí měli po celý zápas překvapivě jasnou převahu, dokonce hráli od 76‘ bez vyloučeného Lejeuneho a přesto si bez problémů zajistili 3 body. Zato Marseille se blíží sestupovým místům a podle mne jsou dny trenéra Emona sečteny!

CAEN –METZ 1:2

Tento zápas se od počátku vyvíjel přesně podle předpokladů, domácí zatlačili soupeře na svojí polovinu a již v 9‘ zužitkoval tlak Gouffran. Ve 37‘ však vyrovnal N’Diaye, ale domácí převaha pokračovala. Po školácké chybě se v 66‘ dostali k míči hosté a tentokrát skóroval Gygax. Zbytek zápasu se dohrával jen za cenu faulů,žlutých karet a zdržování. Bohužel Metz měli před zápasem jasný cíl, získat nějaké body, a to se jim jejich antifotbalem podařilo…

NANCY – LORIENT 2:0

Vedoucí tým ligy se dlouho nemohl prosadil, ač měl naprosto jasnou převahu! Nakonec však obrana Lorientu kapitulovala před jediným mužem, kterým je Hadji. Ten otevřel skóre v 80‘ a v 86’přidal pojišťovací gól.

TOULOUSE –LENS 1:1

Zápas se odehrával v režii hostů, ale vedoucí gól vstřelili překvapivě domácí, kdy se v 23’ trefil Bergougnoux. Hosté po celkem jasné převaze srovnali již ve 39‘ , kdy se trefil Monterrubio, ale bohužel gólově z jejich strany to bylo vše.

STRASBOURG – LE MANS 0:1

Naprosto nešťastný zápas pro domácí, kteří měli po celé utkání daleko více ze hry. Bohužel se již v 36‘ trefil celkem náhodně Romarič a od té chvíle hosté zabarikádovali svoji šestnáctku a nedovolili domácím ani vyrovnat.

VALENCIENNES – MONACO 1:0

Tohle utkání bylo nečekaně velmi vyhrocené. První gól dal již v 11‘ domácí Audel a očekávala se předpokládaná gólová přestřelka. Ta se však konala pouze na karetní úrovni, takže za hosty odešel do sprch již ve 42‘ Menez (čímž zlikvidoval část hostujícího útoku). Jan Koller se snažil celý zápas, ale bez gólového efektu. V závěru odešel takého druhé žluté domácí Saez a v 89‘ rovnou Rippert.

NICE – ST. ETIENNE 3:0

Zde jsem očekávali neprohru domácích s opatrnou hrou na remízu, ale ti nás velmi mile překvapili. Již v 7‘ načal hosty Kone, aby hned v 16‘ přidal druhý gól. I když mělo St. Etienne celý zápas více ze hry, jejich potupnou a nezaslouženou porážku zpečetil Hellebuyck v 82‘ na konečný stav.

PSG – BORDEAUX 0:2

Tak naše představa o zlepšování formy PSG vzala za své již v 10‘,kdy domácí vyškolil hostující Micoud. Když po změně stran ve 47‘ přidal druhý gól Bellion a domácí se nedostali k žádnému tlaku, vypadalo to s nimi špatně.To se také potvrdilo, když jim ke keni zápasu začaly téci nervy a jedině díky benevolenci rozhodčího dohráli jen se žlutými kartami.


RENNES – SOCHAUX 0:2

Domácí hráli fotbal, hosté stříleli góly. První již ve 36‘ Dalmat, druhý po změně stran v 57‘ Isabey.Hosté předvedenou hrou nijak nenadchli, ale účel světil prostředky.


LYON –LILLE 1:1

Neuvěřitelný fotbal se hrál na stadionu Lyonu, kdy je hosté školili z produktivity. Již v 17‘ se totiž trefil hostující Michel a hosté byli nadále aktivnější.Po poločase v 59‘ srovnal Govou, ale ani sázka vše do útoku domácím 3 body nepřinesla. V 66‘ se dostal na hřiště Milan Baroš, ale kromě žluté karty v 87‘ na hřišti nic převratného neukázal a tak se soupeři rozešli překvapivě s remízou…

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články