Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Francie: Ligue 1 » Fred: Chci zůstat v Lyonu

Fred: Chci zůstat v Lyonu

Fred: Chci zůstat v Lyonu © -

0

Líbilo se

26.09. - Útočník Olympique Lyon Fred ujistil, že chce i nadále oblékat barvy francouzského mistra, ačkoliv není spokojený se svou situací v klubu.

Hlavním podnětem Brazilcova návratu byly osobní problémy, když jeho bývalá žena s dcerou odletěly za Atlantic. Další důležitou složkou nespokojenosti fotbalisty je malá zápasová vytíženost, přesto chce Fred v Lyonu i nadále zůstat.

Řekl jsem všem, že mojí prioritou je zůstat v Lyonu,“ řekl 24letý útočník, o kterém se mluvilo nejčastěji v souvislosti s odchodem do Paris Saint-Germain a několika anglickými kluby. „Nejednal jsem s žádnými kluby, můžete se zeptat prezidenta Jeana-Michela Aulase.“

Bývalému hráči Cruzeira ve francouzskému celku končí v červnu smlouva, což znamená příležitost pro ostatní kluby ucházet se o jeho služby. Rozhodnout by se mělo v lednu.

Odložili jsem před rokem projednávání prodloužení smlouvy po zápase s Nice, s prezidentem mě čeká další schůzka a pak se uvidí," dodal Fred, který ve 74 zápasech v Ligue One vstřelil 32 branek.

Kam dál?

Jakub Košťan / frenchleague.com

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články