Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Francie: Ligue 1 » Wendel: Co se se mnou děje?

Wendel: Co se se mnou děje?

Wendel: Co se se mnou děje? © www.maxifoot.fr - Wendel

0

Líbilo se

23.09. - Hráč Girondis Bordeaux Wendel potvrdil, že zatím nenalezl ten správný bilanc ve francouzském družstvu. Přesto doufá, že jeho chvíle ještě přijde a pomůže tak svému mužstvu v boji o ligový titul.

Brazilec byl mistrným tahem kouče Laurenta Blanca, díky jehož angažování Bordeaux řádně zkomplikovalo Lyonu cestu za obhajobou francouzského titulu. Wendel se v loňské sezóně trefil hned 12krát, letos se ale 26letý hráč trápí.

Nevím, co se se mnou děje,“ řekl Wendel, který v Bordeaux v létě uzavřel novou smlouvu. „Nedělám nic špatně, ale nedaří se mi vstřelit branku. Možná tak z přímého kopu! Problém je v tom, že je okolo mé osoby velké očekávání, a nejsem si jistý, jestli tento tlak v tuto dobu unesu. Přesto každý den tvrdě trénuji a cítím se v pohodě, ale věci nejdou tak, jak bych chtěl.

Kam dál?

Jakub Košťan / frenchleague.com

Témata článku
Nejnovější články