Zpět na » 2. Bundesliga » Gólman Hamburku si vstřelil neuvěřitelný vlastní gól

Gólman Hamburku si vstřelil neuvěřitelný vlastní gól

Gólman Hamburku si vstřelil neuvěřitelný vlastní gól © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Daniel Heuer Fernandes

0

02.12. - VIDEO Daniel Heuer Fernandes prožil strašidelný páteční večer, na který jistě nebude v dobrém vzpomínat. Při utkání 2. Bundesligy mezi domácím St. Pauli a Hamburkem, což je mimochodem městské derby, si v 27. minutě vstřelil nevídaný vlastní gól, když při snaze odkopnout míč napálil kulatý nesmysl do vlastní sítě. Zvýšil tak vedení domácích na 2:0.

Našlapaný Millerntor-Stadion v Hamburku, kde své domácí zápasy hraje klub St. Pauli. Na druhé straně městský rival - slavný HSV. Navíc také souboj prvního s druhým. St. Pauli mělo před utkáním o tři body více.

Domácí začali skvěle. Už v 15. minutě se ujali vedení po gólu Irvinea. A pak přišla osudná 27. minuta. Defenziva Hamburku zvolila konstruktivní rozehrávku od vlastní branky, ale dostala se pod tlak. Ramos přihrával míč dozadu na brankáře Daniela Heuera Fernandese, ale tomu se balón svezl po noze a při snaze napálit ho co nejdál od své branky zamířil přímo do sítě.

To byla krutá rána pro Hamburk. Naštěstí pro něj jeho spoluhráči skóre vyrovnali na konečných 2:2, a tak stále ztrácejí na St. Pauli, které ještě v této sezóně nepoznalo přemožitele, 3 body. Pro domácí to byla už sedmá remíza v sezóně.