Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » 2. Bundesliga » Klub chce udržet Charistease

Klub chce udržet Charistease

Klub chce udržet Charistease © -

0

Líbilo se

01.09. - Vedení klubu 1. FC Norimberk i nadále počítá s útočníkem Angelosem Charisteasem. „Rádi bychom ho udrželi,“ řekl klubový sportovní ředitel Martin Bader.

Poté, co vedení týmu vyměnilo slovenského reprezentačního útočníka Roberta Vitteka do francouzského prvoligové klubu OSC Lille, není důvod, aby se tým 1. FC Norimberk dále „rozprodával“.

Minulá sezóna skončila pro Klub špatně, když sestoupil do 2. Bundesligy. Poté chtěli norimberští prodat Christease. Konkrétní nabídky nepřicházely, pouze pár bezvýznamných z Anglie. Ozvalo se vedení nováčku Premier League Hull a Stoke City a také druholigový Ipswich Town. Ale to nejsou kluby, kam by řecký reprezentant v barvách Norimberku chtěl přestoupit.

Kam dál?

Pavel Nadrchal / Kicker.de

Témata článku
Anketa

Zůstane pro tuto sezónu řecký reprezentant v Klubu?

ANO (10)

ANO 58,8%

NE (7)

NE 41,2%
Celkový počet hlasů: 17
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články