Zpět na » 1. Bundesliga » Slomka: Hráli jsme špatně

Slomka: Hráli jsme špatně

0

Líbilo se

07.10. - Moc pozitivních věcí trenér Schalke Mirko Slomka na včerejším zápase jeho týmu s Karlsruhe, který Royal blues prohráli 0:2 nenašel. Navíc se nevymlouval a přiznal, že za první prohru v letošní sezóně si mohou pouze samotní hráči, kteří podali špatný výkon.

Schalke mělo nad Karlsruhe dlouhou dobu mírnou převahu, jenže nedokázalo jej využít a proto nakonec prohrálo 0:2 po gólech Chrostiana Timma. „ Toto nebyl náš ideální výkon. Málokterý můj svěřenec předvedl svou nejlepší hru,“ hodnotil Slomka. „V zápase máte většinou jen tak dvě nebo tři gólové šance, my jsme měli dnes jenom jednu a tu nedali. Kdybychom byli úspěšní, určitě by se zápas vyvíjel úplně jinak. Musíme hledat chyby nejdříve u sebe a až potom na někom jiném.“

„Hráči Karlsruhe včera ukázali svou sílu a zaslouženě nás v tabulce přeskočili, ovšem dobrou zprávou je, že se stále držíme na špici,“ dodal Slomka pro oficiální web Schalke 04.

Pro Karlsruhe je prozatím letošní sezóna jako ze snu. Jasný předsezónní úkol zněl udržet tým v první lize, ovšem trenér Becker dokázal téměř nemožné. Jeho svěřenci se nyní nacházejí pouhé dva body za vedoucím Bayernem a kromě vítězství nad Schalke si připsali skalp třeba také Stuttgartu nebo Dortmundu.

„Ve včerejším utkání nám zřejmě pomohla skutečnost, že Schalke bylo unaveno z Ligy mistrů,“ prozradil Becker. „Ăšvod se nám nepovedl, působili jsme dost ustrašeně a neměli jsme žádnou vyloženější šanci. Nicméně, rozhodlo štěstí, které stálo na naší straně,“ dodal německý kouč.

Tomáš Honajzer / football365.com

Nejnovější články