Zpět na » 1. Bundesliga » Frings bude proti Irsku kapitánem Německa

1. Bundesliga - Frings bude proti Irsku kapitánem Německa

0

Líbilo se

11.10. - Záložník Werderu Brémy Torsten Frings bude v sobotním utkání kvalifikace na EURO 2008 proti Irsku kapitánem Německa.

Třicetiletý Frings, který se před deseti dny vyléčil ze zranění kolena, by chtěl jako kapitán svůj tým dovést v dublinském Croke Parku k vítězství, které by Německu zajistilo postup na závěrečný turnaj.

"Torsten hodně zameškal, ale v trénincích tvrdě pracoval a je pro nás velmi důležitý", prohlásil Joachim Löw. Frings nastoupí v záloze s Bastianem Schweinsteigerem, spoluhráčem z Brém Clemensem Fritzem a s Davidem Odonkorem. Löw dodal, že ještě není rozhodnutý, kdo nastoupí po boku Kevina Kuranyiho v útoku. Rozhoduje se mezi Mariem Gomezem a Lukasem Podolskim. Kanonýr Miroslav Klose nemůže hrát pro zranění kolena.

Löw zároveň potvrdil, že brankářskou jedničkou bude Jens Lehmann. "Jens je naší jedničkou. Nemám žádný důvod o tom pochybovat a věřím, že zanedlouho se vrátí i do základní sestavy Arsenalu. Právě takový zkušený hráč jako Lehmann, který odehraje proti Irsku už svůj 49. reprezenatční zápas, může dodat našemu týmu ještě víc mentální síly. V současnosti jsme dost silní, ale musíme tento stav udržet i nadále", říká sedmačtyřicetiletý trenér.

Aleš Dvořáček / fotbalportal.cz, SITA

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články