Zpět na » 1. Bundesliga » Adam Hložek by mohl v létě opustit Leverkusen

Adam Hložek by mohl v létě opustit Leverkusen

Adam Hložek by mohl v létě opustit Leverkusen © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Adam Hložek

0

Líbilo se

16.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Nebyla to až tak překvapivá zpráva. Podle nejznámějšího fotbalového insidera Fabrizia Romana to vypadá, že český útočník Adam Hložek bude v létě jednat o své budoucnosti a je ve hře jeho odchod z mistrovského Bayeru Leverkusen. S německým týmem vyhrál ligu i pohár. Ve finále Evropské ligy padl s Atalantou. Jednadvacetiletý Hložek toho ale moc neodehrál.

Adam Hložek, kterému bude příští měsíc 22 let, odešel do Bayeru Leverkusen ze Sparty před dvěma lety. Německý klub za něj zaplatil okolo 13 miliónů eur. Podepsal smlouvu až do roku 2027. Ale vypadá to, že od příští sezóny by mohl oblékat jiný dres.

Fabrizio Romano, světoznámý fotbalový Insider, zveřejnil informaci o tom, že Adam Hložek v létě zřejmě odejde z Leverkusenu.

„Adam Hložek by mohl v létě opustit Bayer Leverkusen. O konkrétních možnostech se bude jednat po EURO. Hložek potřebuje více herního času a na jeho případném přestupu by mohl Bayer vydělat.“

V uplynulé mistrovské sezóně toho Adam Hložek moc neodehrál. V Bundeslize nastoupil jen 5x v základní sestavě. Nasbíral celkem pouhých 451 minut. V Evropské lize také hrál pětkrát v základu. Tři starty zaznamenal v Německém poháru. V nich 3x skóroval. V lize zaznamenal dvě trefy, stejně tak v Evropské lize.

Pokud by opravdu došlo na přestup, tak by Sparta vyinkasovala 30 %. Tato doložka byla součástí Hložkova přesunu.

Kam dál?

Michal Čermák /

Související odkazy
Nejnovější články