Zpět na » 1. Bundesliga » Van der Vaart opět prahne po odchodu

1. Bundesliga - Van der Vaart opět prahne po odchodu

0

Líbilo se

15.10. - Už je to tu zase. Ofenzivní záložník Hamburku Rafael Van der Vaart dává najevo svou nespokojenost a touhu přestoupit z týmu Huuba Stevense. O jeho odchodu se hodně hovořilo během léta a i přesto, že se o něj zajímalo několik klubů, zůstal v Německu.

O talentovaného Nizozemce se nejvíce ucházely dva španělské velkoklubu. Tím prvním byl Real Madrid a tím druhým Valencie. Van der Vaart si svůj odchod vynucoval i dost nevybíravými moresy. V jednom nejmenovaném německém deníku se dokonce nechal vyfotit v dresu „Netopýrů“ a vše okořenil slovy: „Doufám, že už ho nebudu muset nikdy sundat.“ Ovšem ani to mu nepomohlo.

„Já chci jít do Ĺ panělska, tímto to nekončí,“ řekl 24letý reprezentant pro německé noviny Bild. „V Květnu za mnou přišel prezident Hamburku Bernd Hoffmann a tázal se, jak mě má udělat ještě šťastnějším. Odpověděl jsem mu, že chci do Ĺ panělska a budu zvažovat každou nabídku. On souhlasil. Potom přišel tým a já se dozvěděl, že jsem neprodejný.“

„Do Hamburku jsem přišel za pouhých 5 miliónů eur, nyní na mě mohli vydělat rovných 22 miliónů, jenže nikdo v klubu se nechtěl na toto téma bavit. Nerozumím tomu,“ dodal Van der Vaart.

Tomáš Honajzer / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články