Zpět na » 1. Bundesliga » Konec éry? Marco Reus po 12 letech možná opustí Dortmund

Konec éry? Marco Reus po 12 letech možná opustí Dortmund

Konec éry? Marco Reus po 12 letech možná opustí Dortmund © iconsport.photo - Reus nejspíše opustí klub

3

Líbilo se

27.02. - Po 12 letech strávených v dresu Borussie Dortmund se zdá, že Marco Reus opustí klub. Spekulace o jeho možném odchodu z klubu zaplavují fotbalové titulky, přičemž možnost volného přestupu nechává fanoušky i odborníky zvědavé, kam povede jeho další kroky.

Marco Reus, ikona Borussie Dortmund, by mohl po 12 letech opustit klub. Zprávy naznačují, že Němec by mohl přejít jinam, a to i přes nedávné prodloužení smlouvy. Ve věku 34 let, Reus stále přitahuje zájem klubů a možnost volného přestupu po skončení smlouvy v červnu mu otevírá nové možnosti.

Ikona klubu

Od svého příchodu do Dortmundu v roce 2012 Reus rozžhavil srdce fanoušků svými výkony a oddaností klubu. S více než 400 starty a 167 góly se stal nezbytnou součástí týmu, jehož kapitánem byl v několika sezónách. Avšak teď, s možností odchodu na dobrodružnou cestu jinam, se zdá, že se blíží konec jedné slavné éry.

Zájem o Reuse je patrný i mimo Evropu, s nejmenovanými týmy z MLS vyjádřeným zájmem o jeho služby. Ale i jeho bývalý klub, Borussia Mönchengladbach, se údajně zajímá o návrat svého bývalého hráče. Zůstáváme napjatí, kam zamíří tento fotbalový veterán, ať už zvolí cestu za novými výzvami v zahraničí nebo setrvá v Evropě. Ale jedno je jisté a to, že Marco Reus opustí Dortmund jako legenda, a jeho stopa v srdcích fanoušků zůstane trvale vyrytá.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články