Zpět na » 1. Bundesliga » Manchester United se dohodl s Eintrachtem Frankfurt. Donny van de Beek míří na prohlídku

Manchester United se dohodl s Eintrachtem Frankfurt. Donny van de Beek míří na prohlídku

Manchester United se dohodl s Eintrachtem Frankfurt. Donny van de Beek míří na prohlídku © iconsport.photo - Donny van de Beek

2

Líbilo se

19.12. - Manchester United dal Donnymu van de Beekovi zelenou k podstoupení lékařské prohlídky v Eintrachtu Frankfurt, kam by měl nizozemský záložník zamířit na půlroční hostování. Van de Beek sice již odcestoval do Německa uzavřít dohodu, ta ale bude oficiálně dokončena až po otevření lednového přestupového okna.

Nizozemský reprezentant sice seděl při nedělní remíze 0:0 s Liverpoolem na lavičce náhradníků, na Old Trafford je ale dlouhodobě považován za nadbytečného hráče.

Van de Beek přitom mířil do Manchesteru United v roce 2020 z Ajaxu jako velká posila, jenže v týmu se nedokázal výrazněji prosadit a v letošní sezóně zatím odehrál za klub pouhé dva zápasy.

V lednu jej nakonec z nekonečného vysedávání na lavičce nebo tribuně vysvobodí Eintracht Frankfurt, kde bude van de Beek do konce sezóny hostovat a v případě oboustranného zájmu je možné jeho působní změnit i na trvalé.

Až do lednového otevření přestupového okna nicméně zůstane van de Beek na Old Trafford, kde by se navíc mohl i dostat do hry díky zranění svých konkurentů Casemira, Masona Mounta a Christiana Eriksena.

Vedle van de Beeka by měl Old Trafford v lednu opustit také další záložník Jadon Sancho, který nehrál od srpna po veřejné hádce s manažerem Erikem ten Hagem. O anglického reprezentanta údajně stojí Borussia Dortmund nebo Juventus.

Kam dál?

Vít Sedlák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články