Zpět na » 1. Bundesliga » Na odchod do důchodu nemyslím, říká Neuer po návratu do sestavy Bayernu

Na odchod do důchodu nemyslím, říká Neuer po návratu do sestavy Bayernu

Na odchod do důchodu nemyslím, říká Neuer po návratu do sestavy Bayernu © iconsport.photo - Německý brankář Bayernu Mnichov, Manuel Neuer

0

Líbilo se

28.10. - Návrat do základní sestavy po 331 denní absenci se německému brankáři vydařil náramně. Fotbalová legenda, Manuel Neuer, během pozápasového rozhovoru zářil štěstím a poděkoval za podporu týmu i hráčům a naznačil, že kopačky na hřebík pověsit nehodlá.

Sedmatřicetiletý německý reprezentační brankář, Manuel Neuer, se poprvé po téměř roce vrátil mezi tyče a chtěl fanoušky ujistit, že se ani po komplikovaném zranění v pokročilém věku nezabývá myšlenkami na odchod do fotbalového důchodu.

Výkony Manuela Neuera na posledním Mistrovství světa a vyřazení týmu po skupinové fázi vedly k tomu, že spousta expertů volal po konci německého brankáře. Zkušený gólman vzápětí schytal velkou kritiku za to, že se po neúspěšném turnaji zranil na dovolené na lyžích.

Určitě mám za sebou hodně vzestupů a pádů, to je jisté. Ale vždycky jsem měl vůli vrátit se. Byl jsem velmi ambiciózní a dohodl jsem se na tom společně s mnoha odborníky, lékaři, kondičními trenéry a také se svými spoluhráči. A jsem jim za to samozřejmě velmi vděčný. Na odchod do důchodu nemám žádný myšlenky,“ prohlásil v pozápasovém rozhovoru Manuel Neuer.

Jsem velmi šťastný jako snad niky po zápase. Byl jsem před výkopem opravdu natěšený, že budu hrát v Allianz Aréně před domácími fanoušky jako součást týmu,“ prozradil Neuer, který našel samá slova chvály na adresu Svena Ulreicha, jež ho na začátku této sezóny nahradil v brance. „K takovým situacím docházelo v minulosti častěji. Ulle si vždycky stál za svým. Samozřejmě jsem mu velmi vděčný. Máme spolu skvělý vztah a jsem rád, že se mu daří. A on má radost zase za mě,“ doplnil Manuel Neuer v rozhovoru pro Sky.

Andrea Suttnerová / bulinews.com

Noviny
Nejnovější články