Zpět na » 1. Bundesliga » Premier League pokukuje po hvězdě Leverkusenu, Manchester City chystá nabídku na Bonifaceho

Premier League pokukuje po hvězdě Leverkusenu, Manchester City chystá nabídku na Bonifaceho

Premier League pokukuje po hvězdě Leverkusenu, Manchester City chystá nabídku na Bonifaceho © iconsport.photo - Nigerijský útočník Leverkusenu, Victor Boniface

1

Líbilo se

26.09. - Bundesliga má svou mladou hvězdu, která všechny udivuje pozoruhodnými výkony a zejména gólovým příspěvkem. Victor Boniface si již dávno podmanil tým i vlastní fanoušky. Jeho zář ale přesahuje hranice Bundesligy a nigerijského útočníka si začínají všímat kluby z celého světa. Jedním z týmů, který by v následujících měsících měl na hráče předložit nabídku, je Manchester City.

Raketový vzestup Victora Bonifaceho v dresu Bayeru Leverkusen nezůstal bez povšimnutí a na nadějného nigerijského útočníka se začíná stát fronta. Hráč s každým dalším zápasem dokazuje své kvality, zejména schopnost střílet branky, a dres Leverkusenu mu pomalu začíná být těsný. Výkony zaujaly naposledy například Manchester City, který je připraven za Bonifaceho nabídnout skutečně významnou částku.

Ačkoli formální nabídka ještě nebyla prezentována, očekává se, že Manchester City plánuje zahájit jednání na konci sezóny, což znamená, že mají další zájemci dostatek prostoru na to, aby se útočníka snažili urvat pro sebe. V pouhých dvaadvaceti letech prokázal Boniface mimořádný potenciál, v letošní sezóně zaujal již osmi brankami a třemi asistencemi v sedmi zápasech, čímž si upevnil status jednoho z nejlepších evropských útočníků.

Bayer Leverkusen si je vědom, že má ve svých řadách skutečný klenot, a je připraven bojovat za jeho setrvání. Pokud by ale přišla skutečně zajímavá nabídka za Boniface, bude nad prodejem hráče, jehož smlouva vyprší v roce 2028, uvažovat. Budoucnost nigerijského forwarda je stále ve hvězdách a není známo, zda se nakonec připojí k Manchesteru City. Jisté je, že jeho jméno bude v této sezóně nadále udivovat a v přestupovém okně bude jedním z nejdiskutovanějších.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Nejnovější články