Zpět na » 1. Bundesliga » Randal Kolo Muani si chce vydupat přestup do PSG. S Frankfurtem už odmítá i trénovat

Randal Kolo Muani si chce vydupat přestup do PSG. S Frankfurtem už odmítá i trénovat

Randal Kolo Muani si chce vydupat přestup do PSG. S Frankfurtem už odmítá i trénovat © iconsport.photo - O Kolo Muaniho má prý zájem Real Madrid

0

Líbilo se

30.08. - Útočník Eintrachtu Frankfurt Randal Kolo Muani se veřejně netají svou touhou odejít do Paris Saint-Germain, ovšem po neúspěšné žádosti o přestup nyní učinil další krok k vynucení si prodeje. Klub dnes informoval, že nebude trénovat, dokud mu Frankfurt nedovolí odejít do PSG.

Čtyřiadvacetiletý útočník informoval německý celek, že chce odejít do Paris Saint-Germain, protože podle něj jde o “jedinečnou šanci“. Do doby, než jej klub prodá, navíc odmítá s Eintrachtem trénovat.

Francouzský reprezentant tak přijde o čtvrteční předkolo Evropské konferenční ligy proti týmu Levski Sofia.

„Toto chování nebude mít žádný vliv na naše přestupová rozhodnutí,“ upozornil sportovní ředitel Frankfurtu Markus Kroesche.

Kolo Muani má v německém klubu, kam přišel minulý rok z Nantes, smlouvu až do roku 2027 a Eintracht Frankfurt si jej cení na vysokých 100 milionů eur, které PSG zatím nebylo za svůj přestupový cíl ochotno nabídnout.

„Kolo Muani dnes informoval sportovní vedení Eintrachu Frankfurt, že se dnešního závěrečného tréninku nezúčastní,“ zveřejnil klub.

„Jako důvod své absence uvedl svůj záměr přesunout se před páteční uzávěrkou přestupového termínu do jiného klubu.“

„Toto není Randal, kterého známe, protože známe jeho skutečnou povahu,“ dodal Kroeschke. „V tuto chvíli je bombardován ze všech stran a výsledkem je tato reakce, která je špatná, což jsme mu i jasně řekli a která bude mít svoje důsledky.“

Kolo Muani má po svém loňském příchodu do Frankfurtu za sebou výbornou premiérovou sezónu v klubu, za který nastřílel úctyhodných 26 branek v 50 zápasech a vysloužil si pozornost mnoha evropských velkoklubů.

Díky svým výkonům se podíval i na loňské mistrovství světa v Kataru, kde nastoupil za Francii i ve finálovém zápase proti Argentině, ve kterém ale neproměnil důležitou penaltu, která nakonec přispěla k prohře Francie 4:2 v penaltovém rozstřelu.

Kam dál?

Vít Sedlák / bbc.co.uk, FotbalPortal.cz

Nejnovější články