Zpět na » 1. Bundesliga » Roste nová česká hvězda? Tomáš Čvančara v přípravě zničil Stuttgart hattrickem

Roste nová česká hvězda? Tomáš Čvančara v přípravě zničil Stuttgart hattrickem

Roste nová česká hvězda? Tomáš Čvančara v přípravě zničil Stuttgart hattrickem © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Tomáš Čvančara

0

30.07. - VIDEO Německý klub Borussia Mönchengladbach jej koupil ze Sparty za 300 miliónů korun. Měl by v novém působišti dostat velkou šanci. A dvaadvacetiletý Tomáš Čvančara ji hodlá pevně chytit za pačesy. Skóroval hned při své premiéře do sítě Saarbrückenu. Nyní ukázal další famózní výkon. V přípravě proti Stuttgartu byl mužem zápasu a hattrickem pomohl k výhře 5:1.

Vypadá to, že se Tomáš Čvančara v Borussii Mönchengladbach okamžitě etabloval a může být pro hříbata velkou útočnou posilou. Při premiéře mu na první gól stačily čtyři minuty.

Nyní, ve svém třetím utkání, předvedl ještě větší galapředstavení. Pořádně si vyšlápl v přípravě na Stuttgart. Zápas se hrál netradičně na dvakrát 30 minut. Ovšem i tato hodinka stačila Tomáši Čvančarovi k tomu, aby nasázel hattrick.

Nejprve udeřil na konci 14. minuty, kdy dostal přízemní přihrávku z pravé strany a míč hravě uklidil do sítě. Poté, ve 48. minutě, zužitkoval centr z levé strany a hlavou zvýšil na 4:1.

Největší parádu si však nechal na konec. Své třígólové představení završil stylově. Postavil se k přímému volnému kopu na hranici šestnáctky a pravačkou pověsil míč do vzdálenější šibenici.

Zřejmě to bude mít u pokladníka pořádně drahé, ale za takovou věc jistě rád zaplatí. Vypadá to, že by mohl být na startu Bundesligy, která začíná za 3 týdny, útočnou jedničkou Borussie Mönchengladbach. Pokud samozřejmě klub nepřivede ještě nějakou další novou útočnou akvizici.