Zpět na » 1. Bundesliga » Thomas Müller vyloučil spekulace o odchodu po sezóně

1. Bundesliga - Thomas Müller vyloučil spekulace o odchodu po sezóně

Thomas Müller vyloučil spekulace o odchodu po sezóně © iconsport.photo - Německý útočník Bayernu Mnichov, Thomas Muller, v ligovém utkání

0

Líbilo se

14.05. - Veterán Bayernu Mnichov, útočník Müller, od příchodu Thomase Tuchela na lavičku bavorského klubu nastupuje v základní sestavě výrazně méně, což podle německých médií mělo vést k tomu, že hráč zvažuje odchod z klubu na konci sezóny. Takové spekulace ale vyvrací samotný Müller, který tvrdí, že něco podobné nikdy nezvažoval a v Bayernu je spokojený.

Nedostatek herního času pod vedením Thomase Tuchela vedlo jeho jmenovce údajně k myšlenkám o odchodu z Bayernu Mnichov po sezóně. Deník Bild navíc uvádí, že německý útočník již obdržel dvěě nabídky na přestup do severoamerické fotbalové ligy a zájem o něj projevila také saudskoarabská liga.

Thomas Müller ovšem chce dál hrát na špičkové úrovni v Evropě a ve svých třiatřiceti letech by případně mohl zvážit přestup i do jiného bundesligového klubu. Se svými dvaatřiceti trofejemi je nejvíce titulovaným hráčem německé historie a v sobotním utkání německé ligy se opět dostal do základní sestavy, a navíc navlékl i kapitánskou pásku. Ve 21. minutě po šancích, které připravil pro své spoluhráče v útoku sám vstřelil úvodní branku utkání.

Samozřejmě mě potěšilo, že jsem otevřel branková stavidla. Byl to skvělý pocit, když aréna explodovala,“ po zápase uvedl novinářům. Jakmile bylo jeho hodnocení utkání u konce, musel se německý útočník vyjádřit také k obligátnímu dotazu ohledně zpráv o plánovaném letním odchodu z klubu.

Nemám rád, když se píše o věcech, které údajně reprezentují mé názory a myšlenky. Jsou to naprosté výmysly, noviny tím prodají o pár výtisků více a pak se na to nabalíte, televizní stanice. Moje srdce zůstává červené, to moje možná trochu více než jiná. Není vhodná doba na diskuze o budoucnosti, hrajeme o titul,“ uzavřel Müller spekulace o možném letním konci v Bayernu Mnichov.

Andrea Suttnerová / bulinews.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články