Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Nagelsmannovi o vyhazovu neřekl. Užíval si lyžování v Rakousku

1. Bundesliga - Bayern Nagelsmannovi o vyhazovu neřekl. Užíval si lyžování v Rakousku

Bayern Nagelsmannovi o vyhazovu neřekl. Užíval si lyžování v Rakousku © iconsport.photo - Julian Nagelsmann se o vyhazovu dozvěděl opravdu podivně

0

Líbilo se

25.03. - Německým fotbalem aktuálně hýbou kroky Bayernu Mnichov, který odvolal Juliana Nagelsmanna a na jeho místo dosadil Thomase Tuchela. Začali se šířit zprávy, že o svém možném vyhazovu se sám Nagelsmann dozvěděl až z médií a klub ho bez jakýchkoliv náznaků pustil na lyže do Rakouska, odkud se tedy musel vrátit zpět do Mnichova, kde si oficiálně vyslechl, že končí.

Julian Nagelsmann je jedním z nejambicióznějším koučů na světě. Je mu teprve 35 let, ale svou hlubokou stopu už zanechal v Hoffenheimu, Lipsku a samozřejmě i v Bayernu, který vedl teprve druhou sezónu. Na jeho lavičce odkoučoval dohromady 84 zápasů a rovnou 60x odešel jako vítěz. Jeho win ratio je tedy 71,4 % procenta, což je opravdu skvělá vizitka. Bayern sice letos v lize není tak dominantní, na Dortmund ztrácí jeden bod, ale sezóna neskončila. V Lize mistrů je tým nezastavitelný a nyní ho čeká čtvrtfinále s Manchesterem City.

Nyní to tedy vypadá, že před klíčovým boji vedení Bayernu hráčům nic neulehčilo. Vyhodilo trenéra, pod kterým to fungovalo a přivedlo nového, se kterým se budou muset opět sžít a potrvá to. Klíčové boje v Bundeslize, čtvrtfinále Ligy mistrů proti celkovému favoritovi na vítězství a na lavičce nový trenér, který většinu hráčů nezná. Hodnotit to budeme až zpětně, ale teď to jako ideální krok nevypadá.

Julian Nagelsmann

Zaržející pak je, jak tak velký klub jako je Bayern Mnichov oznámil Nagelsmannovi, že na lavičce končí. Klub ho pustil na dovolenou do rakouských Alp, kde si 35letý kouč užíval lyžování. Klub mu údajně nedal žádné informace o tom, že by mohla být jeho pozice v ohrožení. O možnosti vyhazovu se dozvěděl až z médií. Z krásné a pohodové dovolené během reprezentační pauzy se tak musel vrátit do Mnichova, kde se vše muselo vyřešit. Nagelsmann tak byl z informace o změně trenéra překvapený více, než kdo jiný.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články