Zpět na » 1. Bundesliga » Trenér Bayernu vtrhl do šatny rozhodčích poté, co červená karta Upamecana vedla k porážce

1. Bundesliga - Trenér Bayernu vtrhl do šatny rozhodčích poté, co červená karta Upamecana vedla k porážce

Trenér Bayernu vtrhl do šatny rozhodčích poté, co červená karta Upamecana vedla k porážce © twitter.com -

0

Líbilo se

24.02. - Bayern nakonec venku prohrál 3:2. Mezi střelce domácích se zapsali Lars Stindl, Jonas Hoffmann a Marcus Thuram, zatímco za Bayern skórovali Eric Choupo-Moting a Mathys Tel. Po této porážce zůstává Bayern stále na první příčce Bundesligy.

Trenér Bayernu Mnichov Julian Nagelsmann tvrdí, že po sobotní porážce zašel příliš daleko, když vtrhl do šatny rozhodčích.

Nagelsmann po zápase s Borussií Monchengladbach zaútočil na šatnu rozhodčího a dokonce vtrhl dovnitř a začal kříčet na Tobiase Welze, aby si stěžoval na rozhodnutí vyloučit Dayota Upamecana po pouhých osmi minutách zápasu za faul na Alassaneho Pleu. Údajně také směrem k rozhodčímu vykřikl něco ve stylu: "To je snad blbý vtip, děláte si ze mě srandu, nebo co?".

Trenér pro Sky uvedl: "Dayot se Pley dotkl velmi lehce ramenem, ale nezadržel ho a nedonutil ho ztratit rovnováhu. Pleovo rameno se nepohnulo ani o píď. Nejedná se o žádné pochybení. Dobře, rozhodčí jsou také lidé, žádný problém. Ale červená karta to nebyla."

Později však nasadil mírnější tón a řekl: "Emoce ke sportu patří. Musím se však omluvit za svou volbu slov vůči týmu rozhodčího zápasu Tobiase Welze. Bohužel jsem zjevně zašel příliš daleko a mrzí mě to. Jednal jsem v afektu a přijít do šatny rozhodčích nebylo profesionální rozhodnutí."

petr magasanik / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články