Zpět na » 1. Bundesliga » Isco bude po konci v Seville hrát Bundesligu. Posílí Union Berlín

1. Bundesliga - Isco bude po konci v Seville hrát Bundesligu. Posílí Union Berlín

Isco bude po konci v Seville hrát Bundesligu. Posílí Union Berlín © forbesadvocate.com.au - Isco v Seville neuspěl, a tak poprvé zkusí angažmá mimo Španělsko

0

Líbilo se

31.01. - Kdo by to byl pře pár lety řekl, že Isco, hvězda Realu Madrid bude nyní hrát za malinký, ale úspěšný klub Union Berlín. No asi nikdo, ale musíme si zvyknout, že to bude realita. Po konci v Seville, kde měl neshody s vedením, hledal bývalý španělský reprezentant nové působiště a i přes údajný zájem ambiciózních klubů z Anglie se upsal právě Unionu.

Isca vychovala Valencia, ale skutečnou hvězdou se stal až v Maláze. Během dvou let dostal ocenění Golden boy pro nejlepšího mladého hráče a v roce 2013 přestoupil do Realu Madrid. Tehdy Los Blancos stál 30 milionů eur. A vyplatil se. V Realu vydržel 9 let, vyhrál úplně všechno, co vyhrát mohl, včetně 5 trofejí z Ligy mistrů. Jenže po skvělém období mezi roky 2016-18 přišel pád. Forma se ztratila a postupně se Isco přesunul na lavičku, až byl nakonec úplně na druhé koleji. Letos v létě přestoupil do Sevilly.

Tu sice Isco nic nestál, ale plat neměl malý a vyhořel. Za 12 zápasů v La Lize nedal ani gól, Sevilla hrála přišerně a zimu přečkala v sestupovém pásmu. Isco měl navíc rozpory s trenérem a s Monchim, což zapříčinilo, že mu klub zrušil smlouvu a z Isca se opět stal volný hráč. Spekulovalo se o zájmu Wolves nebo Aston Villy, ale Isco nakonec zamíří do Bundesligy. Jeho služby si zajistil Union Berlín, který se vypracoval v jeden z předních bundesligových celků. 30letý Španěl by měl dnes podstoupit zdravotní prohlídku a stát se novou posilou tohoto sympatického celku.

Update: Strana hráče prý měla Unionu předložit klamavé informace o hráčově stavu a po zdravotní prohlídce to vypadá, že Union Berlín z dohody s Iscem vycouve. Je tak dost pravděpodobné, že bývalá hvězda Realu Madrid bude muset nové angažmá hledat dál.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články