Zpět na » 1. Bundesliga » Borussie Dortmund se chystá Bellinghamovi nabídnout smlouvu na 15 milionů eur

1. Bundesliga - Borussie Dortmund se chystá Bellinghamovi nabídnout smlouvu na 15 milionů eur

Borussie Dortmund se chystá Bellinghamovi nabídnout smlouvu na 15 milionů eur © www.futaa.com - Jude Bellingham

0

Líbilo se

26.01. - Německý bundesligový klub se rozhodl, že udělá vše, co bude v jeho silách, zejména ekonomických, aby si udržel mladého anglického hráče. Okolo devatenáctiletého Jude Bellinghama krouží španělské a anglické kluby, které by rády věděly, jak se záložník rozhodne, ale Dortmund vytáhl do boje s těžkým kalibrem a hráči nabízí novou smlouvu s ročním platem 15 milionů eur.

Rozhodne se mladý anglický záložník pro návrat k ostrovnímu fotbalu, který opustil v roce 2019? Nebo po druhé anglické lize a první německé bude chtít zkusit španělský fotbal a začne jednat s Realem Madrid? Zdá se patrné, že Dortmund začíná být talentovanému hráči velmi těsný a jeho kariéře by prospěl přestup, ale bundesligová Borussie se jen tak nevzdává.

Tváří v tvář moři pochybností, ve kterém se začíná Jude Bellingham potápět, se jeho současný zaměstnavatel, Borussie Dortmund, rozhodl, že hráče zkusí zlomit nabídkou opravdu nadstandartní smlouvy.

Ve snaze o udržení devatenáctiletého hráče německý klub vynaloží skutečně velké finanční úsilí k tomu, aby Bellingham nevyslyšel volání z jiných klubů. Podle Sky Germany chce Dortmund hráče oslovit s nabídkou smlouvy do roku 2026 za 15 milionů eur ročně. Pokud by se dohoda uskutečnila, stal by se Bellingham nejlépe placeným hráčem v historii klubu. Původní nabídka, která se k anglickému mladíkovi dostala byla o pět milionů nižší.

Navzdory iniciativě Dortmundu se manažer Liverpoolu, Jurgen Klopp, nevzdává a snaží se anglický talent navrátit na ostrovy. Německý trenér v něm vidí zajímavou a zároveň potřebnou investici pro klub, který chce obnovit svůj střed pole. Jude Bellingham je ideální volbou, kterou by Liverpool proces přestavby měl zahájit. V pozadí nechce zůstat stát ani Real Madrid, který se podle deníku AS v nejbližších dnech představí u bran Dortmundu s „neodmítnutelnou“ nabídkou a věří, že může uspět. Samotný Bellingham totiž možnost návratu do Anglie zatím posouvá na vedlejší kolej.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články