Zpět na » 1. Bundesliga » Bronzový medailista z Kataru Juranovič bude hrát za Union Berlín

1. Bundesliga - Bronzový medailista z Kataru Juranovič bude hrát za Union Berlín

Bronzový medailista z Kataru Juranovič bude hrát za Union Berlín © thesun.co.uk - Josip Juranovič bude hrát Bundesligu za Union Berlín

0

Líbilo se

21.01. - Barcelona, Chelsea, Liverpool nebo Real Madrid. To jsou kluby, se kterými byl spojován jeden z nejlepších krajních obránců MS v Kataru Josip Juranovič. Reprezentant Chorvatska ale možná trochu překvapivě zamíří na mnohem méně prestižní adresu, která ale může být pro jeho vývoj tou nejlepší volbou. Stává se totiž novou posilou bundesligového Unionu Berlín.

Fanoušci mohli Josipa Juranoviče vidět hrát nejvyšší soutěž v Chorvatsku od jeho 19 let, kdy poprvé nastoupil za Hajduk Split. Již ve své druhé sezoně, kterou s prvním týmem strávil byl jednou z opor a členem základní sestavy. Vypracoval se až v chorvatského reprezentanta a jednoho z nejlépe hodnocených krajních beků tamní soutěže. V roce 2020 přestoupil do Legie Warszawa, ale už po jedné skvělé sezóně zamířil do Celticu, kde se mu také daří výborně. Svou cenu ale navýšil hlavně na bronzovém MS v Kataru, kde byl dost možná nejlepším na svém postu.

Právě jeho výkony v reprezentačním dresu přilákaly velkokluby, které by neměly problém zaplatit Celticem požadovanou částku, která měla být okolo 20 milionů eur. Otázkou ale je, zda nabídky skutečně přišly, nebo myslel 27letý Chorvat na své dobro a proto přijal tu z Unionu Berlín. Ten do Dortmundu pustil Ryersona a Juranovič tak bude jeho přímou náhradou. Ale údajných 20 milionů ani německý klub platit nemusel. Stačilo 8 milionů + další bonusy v případě dobrých výkonů. V posledních dnech se mluvilo hlavně o zájmu Monzy nebo West Hamu.

David Suchý / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články