Zpět na » 1. Bundesliga » Anthony Elanga chce na hostování do Borussie Dortmund. Vše nyní závisí na Manchesteru United

1. Bundesliga - Anthony Elanga chce na hostování do Borussie Dortmund. Vše nyní závisí na Manchesteru United

Anthony Elanga chce na hostování do Borussie Dortmund. Vše nyní závisí na Manchesteru United © wallpapersden.com - Anthony Elanga chce odejít na hostování

0

Líbilo se

19.01. - Během minulé sezóny se napevno usadil v prvním týmu Manchesteru United a v těžkých časech, kdy byli bez formy Rashford i Sancho, byl jedním z vůbec nejlepších hráčů Red Devills. Anthony Elanga ale cítí, že pro rozvoj jeho kariéry bude lepší odchod do klubu, kde dostane více šancí, a proto chce do Borussie Dortmund. Finální rozhodnutí je ale na Manchetseru United.

Anthony Elanga prošel v mládí Elfsborgem a Malmö, ale už v roce 2015 přešel do akademie slavného Manchesteru United. Bylo mu 13 a doufal, že jednou dostane v A-týmu šanci. Ta přišla krátce po jeho devatenáctinách v 36. kole sezóny 2020/21 proti Leicesteru. Hned v dalším zápase si připsal první trefu. V loňském ročníku už naskočil dohromady do 27 utkání a byly časy, kdy patřil mezi to nejlepší, co měl Solskjaer, respektive Rangnick, k dispozici. Jeho čísla 3+2 sice nejsou ohromující, ale zaujal skvěle.

Letos ale nedostává tolik prostoru, sbírá minutky a přednost už před ním dostává i argentinský klenot Garnacho. O Elangovo hostování do konce sezóny má velký zájem Borussia Dortmund, a sám 20letý švédský reprezentant je hostovačce hodně nakloněn. Chce někam, kde dostane více než 600 minut za 18 zápasů, a to může být právě BVB. Nakonec vše záleží jen a pouze na Manchesteru United, jestli bude ochotný svého talentovaného křídelníka pustit. V bundeslize, v tomto týmu a se spoustou prostoru bychom ho asi rozhodně vidět chtěli.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články