Zpět na » 1. Bundesliga » Sebastien Haller opět oblékl zápasový dres pouhých šest měsíců poté, co mu byla diagnostikována rakovina varlat

1. Bundesliga - Sebastien Haller opět oblékl zápasový dres pouhých šest měsíců poté, co mu byla diagnostikována rakovina varlat

Sebastien Haller opět oblékl zápasový dres pouhých šest měsíců poté, co mu byla diagnostikována rakovina varlat © sportbible.com -

0

Líbilo se

16.01. - V červenci roku 2022 otřásla fotbalovou veřejností zpráva, že útočníkovi Borussie Dortmund Hallerovi byl diagnostikován nádor varlat poté, co si během týmového tréninku stěžoval, že se necítí dobře. Dnes je zpátky a dokonce stihl odehrát několik minut při zápase.

Haller po operaci a chemoterapii naštěstí zostavil velmi rychle a začátkem ledna se vrátil do tréninku s německým celkem. Nyní, necelý půlrok po objevení nádoru, je Haller zpět na fotbalovém hřišti.

Sebastien Haller se emotivně vrátil k fotbalu pouhých šest měsíců poté, co mu byla diagnostikována rakovina varlat. Záběry, na kterých poprvé od své diagnózy vstoupil na hřiště, se nyní začaly šířit po sociálních sítích - a jsou to záběry, které zahřejí u srdce nejenom fotbalového fanouška.

Na oficiálních účtech Dortmundu na sociálních sítích se objevily záběry, na nichž hlavní aktér nastupuje jako náhradník v zápase, který vypadal jako zápas rezervy. Na videu, jak čeká u postranní čáry, až nastoupí. V objetí trenéra pak Haller sklízí potlesk, když během utkání vystřídal a dokončil svůj pozoruhodný návrat.

Za necelých 24 hodin nasbíralo video Dortmundu jen na Twitteru 8 milionů zhlédnutí a bylo znovu sdíleno řadou velkých sportovních stanic. (Odkaz na video naleznete v dolní části článku)

Vzhledem k tomu, že jeho rekonvalescence stále pokračuje, neočekává se, že by se bývalý přední hráč Premier League ještě vrátil do letošní sezóny Bundesligy, i když si dokážete představit emotivní scény, až konečně poprvé vyjde na hřiště Signal Iduna Parku.

"Bylo to těžkých šest měsíců, ale jsem šťastný, že jsem tady. "Samozřejmě je možné všechno. V hlavě nemám žádná omezení. Jediní lidé, kteří mi mohou dát omezení, jsou trenér a lékařský personál. Udělám všechno pro to, abych co nejdříve mohl opět hrát, pomoct klukům a zároveň poděkovat fanouškům za neskutečnou podporu," řekl Haller novinářům při návratu do tréninku.

petr magasanik / sportbible.com, twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články