Zpět na » 1. Bundesliga » Pokud Bayer Leverkusen v příštím kole nezvítězí, klub se rozloučí s trenérem Seoanem

Pokud Bayer Leverkusen v příštím kole nezvítězí, klub se rozloučí s trenérem Seoanem

Pokud Bayer Leverkusen v příštím kole nezvítězí, klub se rozloučí s trenérem Seoanem © sport.de - Švýcarský trenér dostal poseldní šanci

0

Líbilo se

02.10. - Šéf Bayeru Leverkusen, Fernando Carro, potvrdil, že situace okolo trenéra českých reprezentačních hráčů, Patrika Schicka a Adama Hložka, je velmi napjatá. Gerardo Seoane má jeden týden na to, aby tým připravil na klíčové utkání se Schalke. Pokud v něm Leverkusen nezvítězí, švýcarský trenér dostane padáka.

V nedělním fotbalovém pořadu Doppelpass se manažer Bayeru Leverkusen, Fernando Carro, pokusil osvětlit situaci ohledně nepříznivé pozice klubu v bundesligové tabulce a otázky setrvání Gerarda Seoaneho. Stalo se tak poté, co vedení klubu během reprezentační přestávky dalo jasně najevo, že za svým trenérem stojí. O několik dní později ale otočil položil Seoaneho hlavu přímo na špalek.

O tom, zda švýcarský trenér bude Leverkusen vést i nadále rozhodne příští ligové utkání s nováčkem ligy, FC Schalke. Pokud v něm skupina okolo Patrika Schicka a Adama Hložka neuspěje, osud trenéra bude zpečetěn. „Proti Schalke musíme získat tři body,“ požaduje jednoznačně španělský manažer, Fernando Carro. „Jsem velmi pragmatický člověk. Nakoenc záleží jen a pouze na výsledcích. Potřebujeme dobré výsledky ve velmi, velmi krátké době.

Způsob, jakým jsme se prezentovali v Mnichově, nemůže pokračovat. To je nepřijatelné,“ dodal Carro v odpovědi na komentář sportovního ředitele Simona Rolfese. „Trenér tým neztratil. Chceme s ním dosáhnout obratu, ale nepředpokládejte, že jsme tak naivní, abychom nebyli připraveni jednat.

Ještě před víkendovým utkání se Schalke se Seoaneho družina utká v Lize mistrů s FC Porto a tak zůstává otázkou, zda by v případě nepříznivého výsledku nebyl klub nachystán vyměnit trenéra ještě uprostřed týdne.

Andrea Suttnerová / bulinews.com

Nejnovější články