Zpět na » 1. Bundesliga » Sebastien Haller má za sebou úspěšnou operaci nádoru. Dortmund za něj shání náhradu

1. Bundesliga - Sebastien Haller má za sebou úspěšnou operaci nádoru. Dortmund za něj shání náhradu

Sebastien Haller má za sebou úspěšnou operaci nádoru. Dortmund za něj shání náhradu © 101noticias.com - Sebastien Haller

0

Líbilo se

27.07. - Přicházel po fantastické sezóně v Ajaxu jako hráč, který v Dortmundu nahradí Erlinga Haalanda. Osud to ale pro Sebastiena Hallera nechtěl tak jednoduché. Nedlouho po svém přestupu za 31 milionů eur se reprezentant Pobřeží Slonoviny dozvěděl o nádoru na varlatech a musel na operaci. Tu má 28letý kanonýr za sebou a dopadla dobře.

Byl jsem jedním z těch, který se vyloženě na Hallera v Dortmundu těšili. Byl jsem přesvědčený, že naváže na své dřívější úspěšné působení ve Frankfurtu, které ho dostalo do Premier League, a po odchodu Lewandowskiho i Haalanda se bude bít o korunu pro krále střelců. Bohužel si na to budeme nějakou chvíli počkat.

Vše se ale podle sportovního ředitele a klubové legendy Sebastiana Kehla ubírá správným směrem. Haller má za sebou operaci, která se obešla bez komplikací a dopadla úspěšně. To ale ještě není konec, ale pouze začátek. Hallera čeká pár měsíců bez fotbalu.

Byl před operací skvěle nastavený a spoluhráčům řekl, ať jen dělají svou práci a bojují. Ať dělají vše proto, aby po svém návratu mohl naskočit do rozjetého vlaku a stát se jeho součástí. A kluci to udělají“, uvedl Kehl.

Pro Dortmund je to ale nyní těžká situace. Klub sice má k dispozici Donyella Malena a novou posilu Adeyemiho, ale hlavní útočná síla, kterou měl být právě Haller týmu schází. Kehl proto potvrdil, že klub se dívá po útočníkovi, který by rozšířil možnosti Edina Terziče v útoku. Podle některých zdrojů by mohl přijít zkušený Francouz Anthony Modeste z Kolína.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články