Zpět na » 1. Bundesliga » Sebastien Haller má za sebou úspěšnou operaci nádoru. Dortmund za něj shání náhradu

Sebastien Haller má za sebou úspěšnou operaci nádoru. Dortmund za něj shání náhradu

Sebastien Haller má za sebou úspěšnou operaci nádoru. Dortmund za něj shání náhradu © 101noticias.com - Sebastien Haller

0

Líbilo se

27.07. - Přicházel po fantastické sezóně v Ajaxu jako hráč, který v Dortmundu nahradí Erlinga Haalanda. Osud to ale pro Sebastiena Hallera nechtěl tak jednoduché. Nedlouho po svém přestupu za 31 milionů eur se reprezentant Pobřeží Slonoviny dozvěděl o nádoru na varlatech a musel na operaci. Tu má 28letý kanonýr za sebou a dopadla dobře.

Byl jsem jedním z těch, který se vyloženě na Hallera v Dortmundu těšili. Byl jsem přesvědčený, že naváže na své dřívější úspěšné působení ve Frankfurtu, které ho dostalo do Premier League, a po odchodu Lewandowskiho i Haalanda se bude bít o korunu pro krále střelců. Bohužel si na to budeme nějakou chvíli počkat.

Vše se ale podle sportovního ředitele a klubové legendy Sebastiana Kehla ubírá správným směrem. Haller má za sebou operaci, která se obešla bez komplikací a dopadla úspěšně. To ale ještě není konec, ale pouze začátek. Hallera čeká pár měsíců bez fotbalu.

Byl před operací skvěle nastavený a spoluhráčům řekl, ať jen dělají svou práci a bojují. Ať dělají vše proto, aby po svém návratu mohl naskočit do rozjetého vlaku a stát se jeho součástí. A kluci to udělají“, uvedl Kehl.

Pro Dortmund je to ale nyní těžká situace. Klub sice má k dispozici Donyella Malena a novou posilu Adeyemiho, ale hlavní útočná síla, kterou měl být právě Haller týmu schází. Kehl proto potvrdil, že klub se dívá po útočníkovi, který by rozšířil možnosti Edina Terziče v útoku. Podle některých zdrojů by mohl přijít zkušený Francouz Anthony Modeste z Kolína.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články